Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
ASUS ROG THOR 850W Platinum II yra aukštos kokybės visiškai modulinis maitinimo šaltinis, sukurtas PC sistemoms, užtikrinantis efektyvumą ir patikimumą.
Techninės specifikacijos: AC įėjimo įtampa 100-240 V, sujungta galia 100 W, bendra galia 850 W.
Techniniai duomenys |
|
|---|---|
| Atitikties sertifikatai | RoHS |
Dizainas |
|
| Produkto spalva | Juoda, Mėlyna, Pilka |
| Ventiliatorių skaičius | 1 |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Ventiliatoriaus skersmuo | 13.5 cm |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
Galia |
|
| Galingumo apsaugos funkcijos | Žema įtampa, per didelis srovės, per didelė galia, trumpas jungimas, per didelė įtampa |
| Bendra galia | 850 W |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 150 mm |
| Ūgis | 86 mm |
| Plotis | 160 mm |
| Svoris | 1.86 kg |
Veikimas |
|
| Tyliosios režimas | Taip |
| Paskirtis | PC |
| 80 PLUS sertifikatas | 80 PLUS Platinum |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės tipas | Dėžė |
Pakuotės turinys |
|
| Įtraukti laidai | Procesorius, PCIe, Periferinis (Molex), SATA |
| Laidų tvirtinimo elementai įtraukti | Taip |
Prievadai ir sąsajos |
|
| Pagrindinės plokštės maitinimo jungtis | 20+4 pin ATX |
| SATA maitinimo jungčių skaičius | 10 |
| Periferinės (Molex) maitinimo jungtys (4-pin) | 6 |
| Laidų tipas | Visiškai modulinis |