Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m

| Šaltinio formatas | |
|---|---|
| Šaltinio formatas | ATX |
| Našumas | |
| Šaltinio galia | 1200 W |
| MTBF valandos | 100 000 valandų |
| Apsauginės funkcijos | OCP, SCP, OVP, UVP, OTP, OPP |
| Kintamosios srovės įvesties diapazonas | 100A |
| Ventiliatoriaus dydis | 135 mm |
| Jungčių / kabelių skaičius | |
| ATX 20+4 kontaktų jungtis | 1x / 1x (600 mm) |
| CPU/EPS 4+4 kontaktų jungtis | 2x / 1x (650 mm) |
| PCIe 6+2 kontaktų jungtis | 2x / 1x (650 mm) |
| PCIe 12V-2x6 jungtis | 2x / 1x (700 mm) |
| SATA jungtis | 2x / 3x (450 + 120 + 120 mm) |
| MOLEX jungtis | 1x / 3x (450 + 120 + 120 mm) |
| --- | |
| ATX12V versija | 3.1 |
| 80 PLUS efektyvumas | Auksas |
| Moduliniai kabeliai | Visiškai |
| Matmenys | 150 x 150 x 86 mm |