Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Endorfy Supremo FM5 Gold 650W yra aukštos našumo, auksu sertifikuotas ATX maitinimo šaltinis, sukurtas reikalaujantiems kompiuteriniams sistemoms. Kompaktiškas dizainas ir aktyvi aušinimo sistema užtikrina patikimą veikimą.
Dizainas |
|
|---|---|
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Ventiliatoriaus vieta | Viršuje |
| Ventiliatoriaus skersmuo | 12 cm |
| Ventiliatorių skaičius | 1 |
| Produkto spalva | Juoda |
| Įjungimo/išjungimo jungiklis | Taip |
Galia |
|
| Galia apsaugos funkcijos | SCP, OCP, UVP, OPP, SIP, OTP, OVP |
| Maksimali išėjimo srovė (+3.3V) | 20 A |
| Maksimali išėjimo srovė (+5Vsb) | 3 A |
| Bendra galia | 650 W |
| Maksimali išėjimo srovė (-12V) | 0.3 A |
| AC įėjimo įtampa | 115 - 240 V |
| Maksimali išėjimo srovė (+5V) | 20 A |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| Galios faktoriaus korekcijos (PFC) tipas | Aktyvus |
| Maksimali išėjimo srovė (+12V) | 54 A |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 150 mm |
| Svoris | 1.44 kg |
| Gylys | 140 mm |
| Aukštis | 87 mm |
Našumas |
|
| Maitinimo šaltinio (PSU) formos faktorius | ATX |
| 80 PLUS sertifikatas | 80 PLUS Gold |
| ATX versija | 2.31 |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės svoris | 2.42 kg |
Prievadai ir sąsajos |
|
| Moduliniai kabeliai | Taip |
| EPS maitinimo jungčių ilgis (4+4 pin) | 705 mm |
| SATA maitinimo kabelio ilgis | 560 mm, 880 mm |
| SATA maitinimo jungčių skaičius | 5 |
| Periferiniai (Molex) maitinimo jungtys (4-pin) | 1 |
| EPS maitinimo jungtis (4+4 pin) | 2 |
| PCI Express maitinimo kabelio ilgis | 56 cm |
| PCI Express maitinimo jungtys (6+2 pin) | 2 |
| Pagrindinės plokštės maitinimo jungtis | 20+4 pin ATX |
| Periferinių (Molex) maitinimo kabelio ilgis | 880 mm |
| Pagrindinės plokštės maitinimo kabelio ilgis | 60 cm |