Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
850W maitinimo šaltinis su 80 PLUS Platinum sertifikatu ir visiškai moduline kabelių sistema. Palaiko ATX pagrindines plokštes ir apima 6 SATA, 4 Molex ir 3 PCI Express maitinimo jungtis.
Techniniai Duomenys |
|
|---|---|
| Tvarumo Sertifikatai | RoHS |
| Atitikties Sertifikatai | RoHS |
Dizainas |
|
| Ventiliatoriaus Skersmuo | 12 cm |
| Apšvietimas | Taip |
| Ventiliatorių Skaičius | 1 vnt. |
| Produkto Spalva | Juoda, Sidabrinė |
Maitinimas |
|
| Maksimalus Išėjimo Srovė (+5Vsb) | 2.5 A |
| AC Įėjimo Įtampa | 100 - 240 V |
| Suvestinė Galia (+12V) | 850 W |
| Suvestinė Galia (+5V) | 110 W |
| Maksimalus Išėjimo Srovė (+12V) | 70.8 A |
| Suvestinė Galia (+3.3V) | 110 W |
| Suvestinė Galia (-12V) | 9.6 W |
| Maksimalus Išėjimo Srovė (+3.3V) | 20 A |
| Bendra Galia | 850 W |
| Maksimalus Išėjimo Srovė (-12V) | 0.8 A |
| Maksimalus Išėjimo Srovė (+5V) | 20 A |
| Suvestinė Galia (+5Vsb) | 12.5 W |
Svoris ir Išmatavimai |
|
| Gylis | 125 mm |
| Svoris | 1.81 kg |
| Aukštis | 63.5 mm |
| Plotis | 125 mm |
Veikimas |
|
| Paskirtis | PC |
| Tylios Veiklos Režimas | Taip |
| Palaikomos Pagrindinės Plokštės Formos | ATX |
| Maitinimo Šaltinio (PSU) Formatas | SFX |
| 80 PLUS Sertifikatas | 80 PLUS Platinum |
Jungtys ir Sąsajos |
|
| PCI Express Maitinimo Jungtys (16-pin) | 1 |
| Periferinės (Molex) Maitinimo Jungtys (4-pin) | 4 |
| SATA Maitinimo Jungčių Skaičius | 6 |
| CPU Maitinimo Jungtis (4+4 pin) | Taip |
| Kabelių Tipas | Visiškai Moduliniai |
| Pagrindinės Plokštės Maitinimo Jungtis | 24-pin ATX |
| PCI Express Maitinimo Jungtys (8-pin) | 3 |