Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Aerocool LUX1000 yra aukštos klasės kompiuterio maitinimo šaltinis, užtikrinantis patikimą ir efektyvų energijos tiekimą. Su 80 PLUS Auksiniu sertifikatu, jis garantuoja puikų efektyvumą ir minimalų energijos švaistymą.
Dizainas |
|
|---|---|
| Ventiliatorių skaičius | 1 |
| Produkto spalva | Mėlyna, Juoda |
| Ventiliatoriaus skersmuo | 12 cm |
Galia |
|
| AC įėjimo įtampa | 200 - 240 V |
| Įėjimo srovė | 6.5 A |
| Galia apsaugos funkcijos | Žema įtampa, Per didelė galia, Trumpas jungimas, Per didelė įtampa |
| AC įėjimo dažnis | 47 - 63 Hz |
| Sujungta galia (+5Vsb) | 12.5 W |
| Maksimali išėjimo srovė (+5V) | 20 A |
| Maksimali išėjimo srovė (+5Vsb) | 2.5 A |
| Sujungta galia (+12V) | 984 W |
| Maksimali išėjimo srovė (-12V) | 0.3 A |
| Sujungta galia (+3.3V) | 130 W |
| Maksimali išėjimo srovė (+12V) | 82 A |
| Efektyvumas | 90% |
| Sujungta galia (+5V) | 130 W |
| Maksimali išėjimo srovė (+3.3V) | 20 A |
| Bendra galia | 1000 W |
| Sujungta galia (-12V) | 3.6 W |
Veikimas |
|
| Paskirtis | PC |
| 80 PLUS sertifikatas | 80 PLUS Auksinis |
| ATX versija | 2.4 |
| Maitinimo šaltinio (PSU) formos faktorius | ATX |
Pakavimo duomenys |
|
| Pakuotės tipas | Dėžė |
| Pakuotės plotis | 195 mm |
| Pakuotės aukštis | 95 mm |
| Pakuotės gylis | 230 mm |
Prievadai ir sąsajos |
|
| PCI Express maitinimo jungtys (6+2 pin) | 4 |
| SATA maitinimo jungčių skaičius | 8 |
| PATA maitinimo jungčių skaičius | 4 |
| Pagrindinės plokštės maitinimo jungtis | 20+4 pin ATX |