Inter-Tech SAMA XPH-1200A, PC-power supply - 1x 12 Pin High Power GPU, 3x PCIe, cablemanagement, 1200 Watt
  • Varlė kodas 38381905
  • Liko tik: 2 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 3 has video
  • Varlė kodas 38381905
  • Liko tik: 2 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Inter-Tech SAMA XPH-1200A, PC-power supply - 1x 12 Pin High Power GPU, 3x PCIe, cablemanagement, 1200 Watt kaina
ar
  • + 12 mėn. 20
  • + 24 mėn. 28 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 37
  • + 48 mėn. 46
add to cart Į krepšelį 173.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 173.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 29 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Produktbeschreibung Das Inter-Tech SAMA XPH-1200A ist ein 1200 Watt Netzteil nach Intel ATX 3.0 Standard mit 12VHPWR-Anschluss. Die sehr gute Effizienz wird durch das 80 PLUS® Platinum Zertifikat erreicht – bis zu 93,90% sind ein Wort. Neben der hervorragenden Effizienz verfügt die XPH-Serie auch über eine intelligente Lüftersteuerung (IFC) die dafür sorgt, dass der 120mm Lüfter des Netzteils temperaturabhängig zwischen 0 und 1600 U/min gesteuert wird. Somit erreicht man die beste Balance zwischen unerlässlicher Kühlung und angenehmer Laufruhe. Die Ausstattung des Netzteils bedient sowohl die neuen PCIe 5.0 GPUs als auch die bewährten GPUs mit PCIe 6+2-Anschlüssen. Damit zeigt die neue XPH-Serie sich als 1. Wahl für alle, die ein zuverlässiges Netzteil für aktuelle und zukünftige GPU-Generationen suchen.Art.-Nr.: 100095933 Typ: PC-Netzteil | EAN: 4260455648943 | Hersteller-Nr.: 88882233 | Leistung: 1200 W | Standard: ATX12V 3.0 | Bauform: ATX | Zertifizierung: 80 PLUS Platinum | Stromstärken: 20 A | Leistungsfaktor-Korrektur: Aktiv-PFC | Schalter: 1x Netzschalter | Anschlüsse: 1x 24-Pin-ATX12V-2.x, 2x 4+4-Pin-12V, 4x 4-Pin-5,25", 3x 6+2-Pin-Grafik, 1x 12+4 Pin, 8x 15-Pin-SATA | Kabel: Ja | Schutzfunktionen: Überspannungsschutz (OVP), Unterspannungsschutz (UVP), Überlastschutz (OLP/OPP), Kurzschlussschutz (SCP) | Zubehör: Netzkabel, Schrauben, Kabelbinder, Anleitung | Abmessungen: Breite: 150 mm x Höhe: 86 mm x Tiefe/Länge: 155 mm | Gewicht: 2,6 kg
Specifikacija
  • Gamintojas Inter Tech
Atsiliepimų politika
Dažnai perkama kartu
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
TOP
  • Įvertinimas 5.0 (235)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis kaina
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
  • GamintojasUgreen
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaC
  • Jungties tipasUSB
  • SpalvaPilka
  • Rekomenduojama paskirtisKrovimui
  • Įvertinimas 5.0 (180)
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m kaina
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
Pirmyn Atgal
Panašios prekės
Thermaltake Toughpower GF A3 1200W
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
Thermaltake Toughpower GF A3 1200W kaina
NZXT C1200 V2 1200W 80+ Gold ATX 3.1 juoda
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 6-8 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
NZXT C1200 V2 1200W 80+ Gold ATX 3.1 juoda kaina
  • Pristatymas į namus 5-7 d. d.
1200W Thermaltake Toughpower GT 1200W ATX3.1/GEN5 80+G BK kaina
LISTAN BE QUIET PURE POWER 12 M 1200W PSU
  • GamintojasBe Quiet!
  • Galingumas (W)
  • Ventiliatoriaus dydis (cm)
  • Aukštis (cm)
  • Plotis (cm)
  • PFC
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
LISTAN BE QUIET PURE POWER 12 M 1200W PSU kaina
-3 %
  • Pristatymas į namus 8-11 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
1200W Enermax Power Supply Revolution3 80+ Gold Juodas ATX3.1 kaina
1200W Sharkoon Rebel P20 1200W (juodas, 1x 12 Pin High Power Anschluss, 4x PCIe, Kabelmanagement, 1200 Watt) kaina
Thermaltake 1200 W „Toughpower PT“
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
Thermaltake 1200 W „Toughpower PT“ kaina
  • Liko tik: 4 vnt.
„Phanteks AMP GH V2 1200W 80 PLUS Platinum“ maitinimo šaltinis, PCIe 5.1, ATX 3.1 × 1200 vatų, juodas kaina
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
PHANTEKS AMP GH 1200W 80 PLUS Platinum PSU, PCIe 5.1, ATX 3.1 – 1.200 Watt, baltos spalvos kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Liko tik: 3 vnt.
Rösle spiralinis plaktuvas 27 cm kaina
Trixie Pelių bokštas, 20×20×16 cm kaina
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Šlifavimo diskas PFERD PFR125 CO60 SGP-CURVE M kaina
Makita Šlifavimo diskas 125mm B-36267 kaina
-32 %
Šakotuvas SFP Planet modulis kaina
Efb Elektronik EFB Patchcord S/FTP, Cat.6A, LSZH, Cat.7, 7,5 m (MK7001.7,5GR) kaina
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
3D plastikas Devil Design PLA 1.75mm 1kg - Natural kaina