Inter-Tech HA-600AA2, PC-power supply - sidabrinis, 1x PCIe, 600 Watt
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
rating 4.5
Inter-Tech HA-600AA2, PC-power supply - sidabrinis, 1x PCIe, 600 Watt kaina
ar
  • + 12 mėn. 10
  • + 24 mėn. 14 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 18
  • + 48 mėn. 22
add to cart Į krepšelį 83.78
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 83.78
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 29 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Produktbeschreibung Dieses leistungsstarke 600W ATX-Netzteil wurde speziell für den Einsatz in kompakten 2HE-Servergehäusen entwickelt. Mit seinem platzsparenden Design und einem integrierten 80mm Lüfter sorgt es für eine zuverlässige Kühlung auch bei hoher Auslastung – ideal für Server-Umgebungen mit begrenztem Raumangebot.Art.-Nr.: 100153910 Typ: PC-Netzteil | Farbe: silber | EAN: 4260455649216 | Hersteller-Nr.: 88882239 | Leistung: 600 W | Standard: ATX12V 2.53 | Bauform: ATX | Zertifizierung: 80 PLUS Gold | Stromstärken: 20 A | Leistungsfaktor-Korrektur: Aktiv-PFC | Schalter: 1x Netzschalter | Anschlüsse: 1x 24-Pin-ATX12V-2.x, 2x 4+4-Pin-12V, 1x 4-Pin-3,5", 4x 4-Pin-5,25", 1x 6+2-Pin-Grafik, 6x 15-Pin-SATA | Kühlung: 1x 80 mm Lüfter | Schutzfunktionen: Schutz vor Stromspitzen (OCP), Unterspannungsschutz (UVP), Überlastschutz (OLP/OPP), Kurzschlussschutz (SCP), Operation ohne Last (NLP/NLO) | Zubehör: Netzkabel, Schrauben, Kabelbinder, Anleitung | Abmessungen: Breite: 150 mm x Höhe: 86 mm x Tiefe/Länge: 160 mm | Gewicht: 1,9 kg
Specifikacija
  • Gamintojas Inter Tech
  • Modelis
  • Gamintojo kodas 88882239
  • Svoris 0
Panašios prekės
FSP/Fortron FSP400-70AGB 400 W maitinimo šaltinis (9PA400CV03)
  • GamintojasFortron
  • Galingumas (W)
  • Ventiliatoriaus dydis (cm)
  • PFC
  • SertifikatasTUV
  • SpalvaPilka
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
FSP/Fortron FSP400-70AGB 400 W maitinimo šaltinis (9PA400CV03) kaina
„Inter-Tech Argus GPS-600 600W“, kompiuterio maitinimo šaltinis - juodas, 600 vatų
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Liko tik: 2 vnt.
„Inter-Tech Argus GPS-600 600W“, kompiuterio maitinimo šaltinis - juodas, 600 vatų kaina
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
Kolink Core Pro Braided Cable Extension Kit 12V-2×6 Type 2 – Jet Juodas/Gunmetal Pilkas kaina
Kolink Core Pro Braided Cable Extension Kit 12V-2×6 Type 1 – Brilliant Baltas/Neon Mėlyna/Pure Rožinė kaina
-10 %
Kolink Core Pro Braided Cable Extension Kit 12V-2×6 Type 1 – Jet Juodas/Gunmetal Pilkas kaina
-10 %
Kolink Core Pro Braided Cable Extension Kit 12V-2×6 Type 1 – Jet Juodas/Racing Raudona kaina
Kolink Enclave 80 PLUS Gold įkroviklis, modular - 600 Watt mit Kaltgerätekabel kaina
Kolink Core Pro Braided Cable Extension Kit 12V-2×6 Type 2 – Brilliant Baltas/Neon Mėlyna/Pure Rožinė kaina
-11 %
Kolink Core Pro Braided Cable Extension Kit 12V-2×6 Type 2 – Jet Juodas/Racing Raudona kaina