Inter-Tech ASPOWER U1A-C20500-D, PC-power supply - pilka, 500 Watt
  • Varlė kodas 11549875
  • Liko tik: 4 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 6 has video
  • Varlė kodas 11549875
  • Liko tik: 4 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
ar
  • + 12 mėn. 19
  • + 24 mėn. 28 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 36
  • + 48 mėn. 44
add to cart Į krepšelį 168.99
Inter-Tech ASPOWER U1A-C20500-D, PC-power supply - pilka, 500 Watt kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 168.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 29 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Produktbeschreibung Das Inter-Tech ASPOWER U1A-C20500-D ist ein hochwertiges, 500 Watt starkes Server-Netzteil mit bis zu 92% Effizienz. Es bietet eine automatische Lüftersteuerung und viele Schutzfunktionen, wie Schutz vor Stromspitzen (OCP), Überspannungsschutz (OVP), Überlastschutz (OLP/OPP), Kurzschlussschutz (SCP) und Überhitzungsschutz (OTP).Art.-Nr.: 1544210 Typ: PC-Netzteil | Farbe: grau | EAN: 4260455642255 | Hersteller-Nr.: 88887226 | Leistung: 500 W | Zertifizierung: 80 PLUS Silver | Stromstärken: 25 A | Leistungsfaktor-Korrektur: Aktiv-PFC | Schalter: 1x Netzschalter | Anschlüsse: 1x 24-Pin-ATX12V-2.x, 1x 4+4-Pin-12V, 1x 4-Pin-3,5", 4x 4-Pin-5,25", 2x 15-Pin-SATA | Kühlung: 1x 40 mm Lüfter | Schutzfunktionen: Schutz vor Stromspitzen (OCP), Überspannungsschutz (OVP), Überlastschutz (OLP/OPP), Kurzschlussschutz (SCP), Überhitzungsschutz (OTP) | Abmessungen: Breite: 100 mm x Höhe: 40 mm x Tiefe/Länge: 205 mm | Gewicht: 1,3 kg
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-05-29
Pliusai: 90% efektyvumas Įvairios apsaugos (OCP, OVP, SCP, OTP, OPP) Kompaktiškas TFX formatas
Minusai: Trūksta PCI-e jungčių
Specifikacija
  • Gamintojas Inter Tech
  • Modelis
  • Efektyvumas 92 %
  • AC įvesties įtampa 115–230 V
  • Produkto spalva Nerūdijantis plienas
  • Gylis 205 mm
  • Galia 500W
  • Vidutinis laikas tarp gedimų (mtbf) 100 000 val
  • Paskirtis Serveris
  • Ventiliatoriaus skersmuo 4 cm
  • Ventiliatorių skaičius 1 ventiliatorius (-ai)
  • Plotis 100 mm
  • Motininės plokštės maitinimo jungtis 20+4 kontaktų ATX
  • Aukštis 40 mm
  • CPU maitinimo jungtis (4 + 4 pin) Taip
  • Sata maitinimo jungčių kiekis 2
  • Atx maitinimo jungtis (20+4 kontaktų) Taip
  • Diskelių įrenginio jungtis Taip
  • Periferinės (molex) maitinimo jungtys (4-pin) 4
  • Svoris 1,33 kg
Atsiliepimų politika
Kainos kitur
Duomenys atnaujinti: 2026 05 09 - 05:01:41
Dažnai perkama kartu
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
TOP
  • Įvertinimas 5.0 (235)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis kaina