Inter-Tech ASPOWER U1A-C20300-D, PC-power supply - pilka, 300 Watt
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 4 has video
rating 4.5
Inter-Tech ASPOWER U1A-C20300-D, PC-power supply - pilka, 300 Watt kaina
ar
  • + 12 mėn. 16
  • + 24 mėn. 22 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 29
  • + 48 mėn. 36
add to cart Į krepšelį 137.24
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 137.24
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 25 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Produktbeschreibung Das Inter-Tech ASPOWER U1A-C20300-D ist ein hochwertiges, 300 Watt starkes Server-Netzteil mit bis zu 90% Effizienz. Es bietet eine automatische Lüftersteuerung und viele Schutzfunktionen, wie Schutz vor Stromspitzen (OCP), Überspannungsschutz (OVP), Überlastschutz (OLP/OPP), Kurzschlussschutz (SCP) und Überhitzungsschutz (OTP).Art.-Nr.: 1545451 Typ: PC-Netzteil | Farbe: grau | EAN: 4260455642248 | Hersteller-Nr.: 88887225 | Leistung: 300 W | Stromstärken: 18 A | Leistungsfaktor-Korrektur: Aktiv-PFC | Schalter: 1x Netzschalter | Anschlüsse: 1x 24-Pin-ATX12V-2.x, 1x 4+4-Pin-12V, 1x 4-Pin-3,5", 4x 4-Pin-5,25", 2x 15-Pin-SATA | Kühlung: 1x 40 mm Lüfter | Schutzfunktionen: Schutz vor Stromspitzen (OCP), Überspannungsschutz (OVP), Überlastschutz (OLP/OPP), Kurzschlussschutz (SCP), Überhitzungsschutz (OTP) | Abmessungen: Breite: 100 mm x Höhe: 40 mm x Tiefe/Länge: 205 mm | Gewicht: 1,3 kg
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
TOP susijusios paieškos
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-06-08
Maitinimo šaltinis Inter-Tech ASPOWER 300W yra patikimas ir efektyvus. Jis turi tris privalumus ir vieną trūkumą.
Minusai: Vienintelis trūkumas yra tai, kad jis gali būti garsus, kai dirba su dideliu krūviu.
Specifikacija
  • Gamintojas Inter tech
  • Modelis
  • Ventiliatoriaus skersmuo 4 cm
  • CPU maitinimo jungtis (4 + 4 pin) Taip
  • AC įvesties įtampa 115–230 V
  • Periferinės (molex) maitinimo jungtys (4-pin) 4
  • Ventiliatorių skaičius 1 ventiliatorius (-ai)
  • Paskirtis Serveris
  • Gylis 205 mm
  • Plotis 100 mm
  • Aukštis 40 mm
  • Diskelių įrenginio jungtis Taip
  • Galia 300 W.
  • Produkto spalva Nerūdijantis plienas
  • Atx maitinimo jungtis (20+4 kontaktų) Taip
  • Sata maitinimo jungčių kiekis 2
  • Svoris 1,28 kg
  • Motininės plokštės maitinimo jungtis 20+4 kontaktų ATX
  • Vidutinis laikas tarp gedimų (mtbf) 100 000 val
Atsiliepimų politika
Dažnai perkama kartu
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
TOP
  • Įvertinimas 5.0 (235)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis kaina
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
  • GamintojasUgreen
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaC
  • Jungties tipasUSB
  • SpalvaPilka
  • Rekomenduojama paskirtisKrovimui
  • Įvertinimas 5.0 (180)
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m kaina
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
Pirmyn Atgal
Panašios prekės
500 W Inter-Tech SL-500 Plus ATX
  • GamintojasInter tech
  • Galingumas (W)
  • Ventiliatoriaus dydis (cm)
  • Aukštis (cm)
  • Plotis (cm)
  • Gylis (cm)
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
500 W Inter-Tech SL-500 Plus ATX kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 3-8 d. d.
BitFenix Alchemy 4-Pin-ATX12V-Extensionskabel, 45 cm, sleeved – baltos spalvos kaina
  • Pristatymas į namus 6 d. d.
Extra Digital Maitinimo lizdas, HP Pavilion ZE4900 series kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Šlifavimo diskas PFERD CDR 50 CO-COOL 80 kaina
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
Žalias Cell Cable Žalias Cell Ray USB-A - Lightning Baltas LED 200cm su Apple 2.4A greito įkrovimo palaikymu kaina