Intel AXX1300TCRPS maitinimo blokas
  • Varlė kodas 11710774
  • Liko tik: 1 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 5 has video
  • Varlė kodas 11710774
  • Liko tik: 1 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Intel AXX1300TCRPS maitinimo blokas kaina
ar
  • + 12 mėn. 42
  • + 24 mėn. 63 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 80
  • + 48 mėn. 100
add to cart Į krepšelį 415.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 415.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Priedas: 1300 W titano maitinimo blokas.
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 5 2026-02-08
Minusai: Gali būti sudėtinga rasti suderinamų komponentų.
Specifikacija
Veikimo charakteristikos
BūsenaLaunched
Kitos savybės
Gaminio tipasSpares and accessories
Modelio pavadinimas
AXX1300TCRPS
Atsiliepimų politika
Dažnai perkama kartu
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
TOP
  • Įvertinimas 5.0 (233)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis kaina
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
  • GamintojasUgreen
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaC
  • Jungties tipasUSB
  • SpalvaPilka
  • Rekomenduojama paskirtisKrovimui
  • Įvertinimas 5.0 (179)
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m kaina
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
Pirmyn Atgal
Panašios prekės
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
Seasonic Prime TX-1300, 80 PLUS Titanium PSU, modular, ATX 3.1, PCIe 5.1 – 1300 Watt kaina
Cooler Master V 1300W V2 80+ Platinum ATX 3.1 kaina
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Phanteks Revolt 1600W Titanium, ATX 3.0, PCIe 5.0, fully modular - 1600 Watt, juodos spalvos kaina
SilverStone SST-ST1500-TI v2.0 Strider power supply 80 PLUS Titanium, modular - 1500 Watt
  • Liko tik: 2 vnt.
SilverStone SST-ST1500-TI v2.0 Strider power supply 80 PLUS Titanium, modular - 1500 Watt kaina
-2 %
Thermaltake Toughpower TF3 1650W
Thermaltake Toughpower TF3 1650W kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Amazonas Grindys po hamaku HAMMOCK GRINDYS
  • GamintojasAmazonas
  • TipasHamakai
  • Bendras ilgis (cm)
  • Gulėjimo plotis (cm)
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Amazonas Grindys po hamaku HAMMOCK GRINDYS kaina
Extralink Kat.6A S/FTP 3m | LAN Patchcord | Varinė vytos poros, 10Gbps
  • Įvertinimas 5.0 (2)
Extralink Kat.6A S/FTP 3m | LAN Patchcord | Varinė vytos poros, 10Gbps kaina
LEATHERMAN įrankis Surge
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
LEATHERMAN įrankis Surge kaina
-10 %
Delock DB- 9 - DB- 9, Juoda (65595) kaina
  • Pristatymas į namus 6 d. d.
LOGILINK CP3092U LOGILINK - Komutacinis kabelis Cat.6A 10GE Home U/UTP EconLine pilkas 10m kaina
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
DELOCK keitiklis SATA 22pin > mSATA 2,5 plokštė kaina