Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Logistinė informacija | |
| Pakuotės gylis (mm) | 160 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 64.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 125.00 mm |
| Plastikas (be pet) | 80.00 g |
| Integruota baterija | Ne |
| Techniniai duomenys | |
| Kitos savybės | Worldwide input voltage 100vac-240vac; active pfc within 0.99 power factor correction; single 12v rails fulfill all system demand; dc to dc design for better system compatiblity; own patent ic to offer high performance and efficiency |
| Energijos valdymas | |
| Vardinė galia | 350 w |
| Modelio pavadinimas | fsp350-50sac* 350 w |
| Gamintojo prekės serija | Psu |
| Modelio pavadinimas | 9PA350CY03 |