Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
| Logistinė informacija | |
| Pakuotės gylis (mm) | 150 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 85 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 140 mm |
| Plastikas (be pet) | 20.00 g |
| Integruota baterija | Ne |
| Energijos valdymas | |
| Vardinė galia | 500 w |
| Modelio pavadinimas | Fsp500-50aac |
| Modelio pavadinimas | 9PA500C708 |