Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
850W maitinimo šaltinis su 80 PLUS Gold sertifikatu ir aktyvia PFC. Įrengtas 12 cm ventiliatoriumi aušinimui ir veikia 0 - 40 °C temperatūros intervale.
Dizainas |
|
|---|---|
| Ventiliatorių skaičius | 1 ventiliatorius |
| Ventiliatoriaus skersmuo | 12 cm |
| Produkto spalva | Juoda |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
Galia |
|
| Galios koeficiento korekcijos (PFC) tipas | Aktyvus |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| Bendra galia | 850 W |
Veikimo sąlygos |
|
| Veikimo temperatūra (T-T) | 0 - 40 °C |
Veikimas |
|
| ATX versija | 3.1 |
| Maitinimo šaltinio (PSU) formos faktorius | ATX |
| 80 PLUS sertifikatas | 80 PLUS Gold |
| Paskirtis | PC |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės tipas | Dėžė |
Pakuotės turinys |
|
| Kabelių tvirtinimai įtraukti | Taip |
| Kabeliai įtraukti | Maitinimo |
Saugos Įspėjimas |
|
| Įspėjimai | Produktas netinka šalinti su komunalinėmis atliekomis - šalinti pagal vietinius reglamentus. Neatidarykite korpuso - elektros smūgio pavojus. Venkite kontakto su vandeniu ar kitomis skysčių. |