Chieftec VEGA M PPG-1000-C
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 9 has video
Chieftec VEGA M PPG-1000-C
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Chieftec VEGA M PPG-1000-C kaina
ar
  • + 12 mėn. 11
  • + 24 mėn. 16 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 21
  • + 48 mėn. 26
add to cart Į krepšelį 98.23
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 98.23
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 21 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Chieftec Vega PPG-1000-C Maitinimo šaltinis 1000 W Baltas
Chieftec Vega PPG-1000-C yra 1000 W ATX maitino šaltinis, sukurtas PC naudojimui, pasižymintis visiškai moduline kabelių sistema ir 80 PLUS Gold sertifikatu, užtikrinančiu efektyvų energijos tiekimą. Jame yra daugybė jungčių, tokių kaip 4 PCI Express maitinimo jungtys ir 6 SATA maitinimo jungtys, užtikrinančios suderinamumą su įvairiais komponentais.
  • Aukštos kokybės 1000W maitino šaltinis, sukurtas PC, užtikrinantis stabilų ir patikimą energijos tiekimą.
Ypatybės
Produkto tipas Maitinimo šaltinis (PSU)
Prekės ženklas Chieftec
Modelis Vega PPG-1000-C
Specifikacijos
Matmenys 150 mm x 85 mm x 150 mm (P x A x G)
Svoris Nenurodyta
Spalva Baltas
Aušinimo tipas Aktyvus
Techniniai duomenys
Bendra galia 1000 W
80 PLUS sertifikatas Gold
Įėjimo įtampa 100 - 240 V
Įėjimo dažnis 50/60 Hz
Maksimalus išėjimo srovė (+12V) 83.33 A
Jungtys ir sąsajos
ATX maitinimo jungtis 24-pin
EPS maitinimo jungtys 2 (8-pin)
PCI Express maitinimo jungtys 4 (6+2 pin)
SATA maitinimo jungtys 6
Periferinės (Molex) maitinimo jungtys 3 (4-pin)
Saugumo funkcijos
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2025-10-28
Pliusai: Aukštas energijos efektyvumo lygis Modulinė konstrukcija Tylus veikimas
Minusai: Dydis gali būti per didelis mažesniems korpusams
Specifikacija
  • Gamintojas Chieftec
  • Modelis
    PPG-750-C
  • PFC Aktyvus
  • Valanda 6
  • Galia 750
  • Pci-e 4x 6 + 2 PIN
  • 80 plius auksinė
  • Dydžiai 15 x 15 x 8,5
  • Molex (ide) 3
  • Pci-e 6 kontaktų 1
  • Pci-e 8 kontaktų 1
  • 4 kontaktų diskelis Nėra
  • 4 kontaktų periferinis įrenginys Nėra
  • Dydžio standartas ATX
  • Moduliniai kabeliai Yra
  • Svoris 2.43
  • Ventiliatoriaus dydis 13,5
  • Svarbi informacija Svarbi informacija
  • Pagrindinės plokštės išvesties tipas 20+4 kontaktų ATX
  • Modelio pavadinimas
    PPG-1000-C
* Anksčiau taikyta Varle.lt kaina
Atsiliepimų politika
Dažniausiai užduodami klausimai
1. Ar Chieftec Vega PPG-1000-C tinka moderniems komponentams?
Taip, šis maitinimo blokas yra suderinamas su ATX 3.1 standartu, kuris užtikrina stabilumą naudojant naujausius vaizdo plokščių modelius. Įrenginys turi aukštą 80 PLUS Gold efektyvumo sertifikatą, taip sutaupant elektros energijos. Jo 1000 W galia užtikrina pakankamai rezervo net perkrautoms sistemoms.
2. Kokios apsaugos funkcijos yra šiame įrenginyje?
3. Kiek priedų galima prijungti prie šio bloko?
4. Kokio dydžio korpuse tilps šis maitinimo šaltinis?
Šis balto spalvos įrenginys atitinka standartinį ATX formato dydį – 150 x 150 x 85 mm. Tokie matmenys puikiai tinka daugumai vidutinės ir didelės dėžės. Jo 13,5 cm skersmens ventiliatorius užtikrina tylią ir efektyvią aušinimo veiklą ilgam naudojimui.
5. Ar šis stiprintuvas turi pakankamai galios procesoriui?
Taip, įrenginys turi pakankamai srovės, pavyzdžiui, 83,33 A pagrindinei +12V linijai. Jis aprūpintas dviem atskirais EPS maitinimo lizdais, skirtais aukštos galies procesoriams. Tai leidžia sudėtingoms darbo stotims ar žaidimų kompiuteriams dirbti be galios trūkumo.
Panašios prekės
Chieftec VEGA M PPG-750-C
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Chieftec VEGA M PPG-750-C kaina
„tacens Mars Gaming MPB850PSI“ maitinimo blokas 850 W 24 kontaktų ATX ATX Juodas
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
„tacens Mars Gaming MPB850PSI“ maitinimo blokas 850 W 24 kontaktų ATX ATX Juodas kaina
Maitinimo blokas Deepcool PN850M, 850 W, 80 Plus Gold
  • Įvertinimas 5.0 (24)
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Maitinimo blokas Deepcool PN850M, 850 W, 80 Plus Gold kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 12-17 d. d.
UUDO 2 suoliukas kaina
Schleich figūrėlė Juodasis angusas
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
Schleich figūrėlė Juodasis angusas kaina
-10 %
  • Įvertinimas 5.0 (3)
Fiskars Žolės žirklės S50, 1000557 kaina
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
Herlitz Herlitz Gummizugmappe A4 PP Postmappe transparent gelb kaina
GARMIN G11917-00 7.0" Universalus dėklas
  • Įvertinimas 5.0 (4)
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
GARMIN G11917-00 7.0" Universalus dėklas kaina
Clementoni Konstruktorius
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Liko tik: 2 vnt.
Clementoni Konstruktorius kaina
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 6 d. d.
LOGILINK CP3061U LOGILINK - Komutacinis kabelis Cat.6A 10GE Home U/UTP EconLine baltas 3,00m kaina
Rode ilgintuvas VC1 3,5mm 3m kaina