ASUS-PRO-WS-3000P
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 19 has video
ASUS-PRO-WS-3000P
rating 4.5
ASUS-PRO-WS-3000P kaina
ar
  • + 12 mėn. 83
  • + 24 mėn. 129 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 166
  • + 48 mėn. 202
add to cart Į krepšelį 917.99
ASUS-PRO-WS-3000P kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ASUS-PRO-WS-3000P kaina
ar
add to cart Į krepšelį 917.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 25 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
ASUS ASUS-PRO-WS-3000P Maitinimo šaltinis 3000 W 20+4 Pin ATX Juodas
3000 W maitinimo šaltinis su 80 PLUS Platinum sertifikatu ir aktyviu aušinimu. Savybės: visiškai moduliniai kabeliai, 20+4 pin ATX motininės plokštės jungtis ir keli maitinimo jungikliai PCI Express ir SATA įrenginiams.
  • Aukštas 3000 W galingumas su 80 PLUS Platinum sertifikatu energijos efektyvumui.
  • Visiškai modulinis kabelių dizainas lengvam montavimui ir pagerintam oro srautui.
Dizainas
Produkto spalva Juoda
Aušinimo tipas Aktyvus
Maitinimas
Suvestinė galia (-12V) 0.8 W
Maksimali išėjimo srovė (-12V) 9.6 A
Maksimali išėjimo srovė (+5V) 25 A
Maksimali išėjimo srovė (+5Vsb) 15 A
AC įėjimo įtampa 220 - 240 V
Suvestinė galia (+3.3V) 130 W
Maksimali išėjimo srovė (+12V) 250 A
Maksimali išėjimo srovė (+3.3V) 25 A
Suvestinė galia (+5V) 130 W
Bendra galia 3000 W
Svoris ir matmenys
Svoris 2.16 kg
Aukštis 86 mm
Plotis 175 mm
Gylis 150 mm
Veikimas
Maitinimo šaltinio (PSU) formos faktorius ATX
ATX versija 3.1
Prievadai ir sąsajos
PCI Express maitinimo jungtys (16-pin) 4
SATA maitinimo kabelio ilgis 120 mm, 400 mm
PCI Express maitinimo jungtys (6+2 pin) 4
Periferinės (Molex) maitinimo jungtys (4-pin) 3
Motininės plokštės maitinimo jungtis 20+4 pin ATX
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2025-10-04
Šis maitinimo blokas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško galingo ir patikimo sprendimo savo kompiuteriui. Jo 3000 W galia užtikrina, kad net ir pačios reikliausios sistemos veiks sklandžiai ir be trikdžių. 20+4 kontaktų ATX jungtis suteikia lankstumo ir suderinamumo su įvairiomis pagrindinėmis plokštėmis. Be to, juoda spalva suteikia elegantišką ir profesionalų išvaizdą, kuri puikiai derės prie bet kokio kompiuterio korpuso.
Pliusai: Didelė 3000 W galia užtikrina stabilų veikimą net ir reikliausioms sistemoms. 20+4 kontaktų ATX jungtis suteikia plačias suderinamumo galimybes. Elegantiška juoda spalva, kuri dera prie įvairių kompiuterio korpusų.
Minusai: Dėl didelės galios gali būti didesnis energijos suvartojimas.
Specifikacija
  • Gamintojas Asus
  • Modelis
    90YE00Z0-B0EA00
  • Mpn 90YE00Z0-B0EA00
  • Svoris 4,74200
  • Galia [w] 3000
  • Šaltinio formatas ATX
  • Modulinis kabeliavimas Pilnai (pilnai modulinis)
  • Atx versija 3.0/3.1 taip
  • Efektyvumo sertifikavimas 80 PLUS platina
  • Modelio pavadinimas
    90YE00Z0-B0EA00
Panašios prekės
ASUS Prime -650B-Juodas power supply unit 650 W 20+4 pin ATX ATX
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
ASUS Prime -650B-Juodas power supply unit 650 W 20+4 pin ATX ATX kaina
PC maitinimo blokas ASUS 650 Watts Efficiency 80 PLUS BRONZE TUF-GAMING-650B
  • GamintojasAsus
  • Galingumas (W)
  • Ventiliatoriaus dydis (cm)
  • Aukštis (cm)
  • Plotis (cm)
  • Gylis (cm)
  • Įvertinimas 5.0 (5)
PC maitinimo blokas ASUS 650 Watts Efficiency 80 PLUS BRONZE TUF-GAMING-650B kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 3-8 d. d.
BitFenix Alchemy 4-Pin-ATX12V-Extensionskabel, 45 cm, sleeved – baltos spalvos kaina
  • Pristatymas į namus 6 d. d.
Extra Digital Maitinimo lizdas, HP Pavilion ZE4900 series kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
Elektromagnetinė sklendė EFF EFF E7 kaina
Malfini džemperis
  • GamintojasMalfini
  • Medžiaga,
  • Dydis, , , , , ,
  • Pristatymas į namus 2-10 d. d.
Malfini džemperis kaina
Libro Sofa-lova MOLTA 3FBA TABOU PREMIUM
  • Pristatymas į namus 35 d. d.
Libro Sofa-lova MOLTA 3FBA TABOU PREMIUM kaina
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
Šlifavimo diskas PFERD CD VRW 75 A 180 kaina