Kaina
-
Gamintojas
Tipas
Spalva
Pristatymo laikas
Rodyti daugiau
Žemiau savikainos Išpardavimas
Lyginimo lenta Lamart LT8002 - Lyginimo lentos
Lyginimo lenta Lamart LT8002
 
29,99 0-1 d. d. (22)
Lyginimo lenta Jata TP550 - Lyginimo lentos
Lyginimo lenta Jata TP550
 
87,70 4-6 d. d. (14)
Lyginimo lenta Jata TP600 - Lyginimo lentos
Lyginimo lenta Jata TP600
18,79 € / mėn
187,91 4-6 d. d. (9)
Lyginimo lenta Hoover Milano Euro - Lyginimo lentos
Lyginimo lenta Hoover Milano Euro
 
79,89 1-2 d. d. (7)
Jata TP520 - Lyginimo lentos
Jata TP520
 
66,69 4-6 d. d. (7)
Lyginimo lenta HOOVER NEW VENEZIA - Lyginimo lentos
Lyginimo lenta HOOVER NEW VENEZIA
 
62,09 1-2 d. d. (5)
Rankovių lyginimo lenta Jata TM200 - Lyginimo lentos
Rankovių lyginimo lenta Jata TM200
 
11,99 4-6 d. d. (5)
Jata 848N - Lyginimo lentos
Jata 848N
 
59,40 4-6 d. d. (6)
Lyginimo lenta Vileda Park&Go Plus - Lyginimo lentos
Lyginimo lenta Vileda Park&Go Plus
 
56,99 3-5 d. d. (6)
Lyginimo lenta Hoover New Roma Euro - Lyginimo lentos
Lyginimo lenta Hoover New Roma Euro
10,79 € / mėn
107,90 1-2 d. d. (3)
Lyginimo lenta Jata TP500 - Lyginimo lentos
Lyginimo lenta Jata TP500
 
52,53 4-6 d. d. (3)
Lyginimo lenta Lamart  LT 8050 - Lyginimo lentos
Lyginimo lenta Lamart LT 8050
 
70,99 2-7 d. d. (3)
Lyginimo lenta Brabantia - Lyginimo lentos
Lyginimo lenta Brabantia
 
69,99 4-5 d. d. (2)
Brabantia 135x45cm.,35mm.rāmis,Titan Oval - Lyginimo lentos
Brabantia 135x45cm.,35mm.rāmis,Titan Oval
10,20 € / mėn
101,99 4-5 d. d. (1)
Lyginimo lenta Jata HPLA8100 - Lyginimo lentos
Lyginimo lenta Jata HPLA8100
 
33,99
-16 %
28,57 4-6 d. d.
(1)
Ironing table Brabantia 124x45 - Lyginimo lentos
Ironing table Brabantia 124x45
10,59 € / mėn
105,89 4-5 d. d. (0)
Daugiau Kitas puslapis

Lyginimo lentos – lengvam ir efektyviam rūbų lyginimui

Daugelis negali pakęsti lyginimo, nes jis reikalauja tinkamų įgūdžių bei pastangų. Tačiau, turint tinkamą lyginimo lentą, lyginimas gali tapti greitu ir efektyviu, o dažnai ir maloniu darbu. Dėl šios priežasties, būtina lyginimo lentą pasirinkti atsakingai. Skirtingi jų tipai, dizainai bei ypatybės garantuoja, kad kiekvienas ras tinkamą lyginimo lentą pagal savo poreikius ir lyginimo įpročius.

Kaip išsirinkti tinkamą lyginimo lentą?

Lyginimo lentos, neginčijamai, yra vienas iš naudingiausių ir praktiškiausių įrenginių, siekiant, kad drabužių lyginimas būtų lengvas, patogus ir efektyvus. Tačiau, norint išsirinkti tinkamą, kokybišką lyginimo lentą, prieš įsigijimą, naudinga atsižvelgti į kelis, labai svarbius kriterijus. Tokiu būdu, apsisprendimas bus kur kas lengvesnis.

Visų pirma, naudinga atsižvelgti į lyginimo lentos tipą. Lyginimo lentos gali būti kelių skirtingų tipų. Pirmasis iš jų – sulankstomos. Tai dažniausiai naudojamas ir populiariausias lyginimo lentų tipas. Šio tipo lyginimo lentos turi X formos kojas, kurios susilanksto, todėl, lentos yra sulankstomos, kompaktiškos ir lengvai telpa net mažiausiai erdvės turinčiose vietose. Dėl to, kad yra lengvai nešiojamos, jas galima naudoti įvairiuose namų vietose. Sulankstomos lyginimo lentos gali būti elektrinės – jos turi elektros lizdą lygintuvui prijungti, specialų elektros laido laikiklį. Taip pat, yra ir labai išmanių lyginimo lentų, kurios turi įmontuotus ventiliatorius padedančius lengviau ir efektyviau lyginti ypač „kaprizingus“ audinius. Tokios, profesionalios lyginimo lentos ypač praverčia lyginant su garais, kadangi, turi garų nutraukimo funkciją. Šio tipo lyginimo lentos gali būti skirtingų dydžių, todėl, yra lengvai pritaikomas prie ūgio ar lyginimo įpročių. Taip pat, daugelis modelių turi ir naudingą priedą – mažą lyginimo lentą rankovėms. Ant šių lentų, rankovės tinkamai priglunda ir pasidengia, todėl, jų lyginimas tampa nesudėtingas ir greitas. Kitas tipas – padedamos ant stalviršio lyginimo lentos. Šios lyginimo lentos yra mažos ir yra dedamos ant stalų ar spintelių, tad, lyginti galite jums patogiame aukštyje, be baimės, kad karštu lygintuvu pažeisite paviršių. Padedamos lyginimo lentos turi nedideles ir neaukštas kojeles, kurios lengvai susilanksto. Daugelis modelių turi specialią vietą lygintuvui laikyti. Tokio tipo lyginimo lentos yra tinkamiausios tiems, kurie turi labai mažai vietos, standartinio dydžio lentos laikymui. Dar vienas lyginimo lentų tipas – atlenkiamos arba prie sienos montuojamos lyginimo lentos. Šios lentos yra tvirtinamos prie sienos ir atlenkiamos, kai norima lyginti. Tokias lyginimo lentas patogu montuoti turint atskirą patalpą – skalbyklą. Taip pat, atlenkiama lenta neužima daug vietos, nes užlenkus ją, ji tampa lygi su siena.

Atkreipkite dėmesį į lyginimo lentos užvalkalą. Nesvarbu, kokio tipo lyginimo lentą pasirinksite, jos užvalkalas bet kuriuo atveju atlieka labai svarbų vaidmenį. Jei užvalkalas yra netolygus, prasto dydžio, lyginimas bus neefektyvus, kadangi, raukšlės persiduos ant drabužių. Naudinga rinktis lyginimo lentas, kurios turi užvalkalus su elastiniais kraštais – tokie užvalkalai tinkamai priglus, nesudarydami raukšlių. Praktiškais yra laikomi ir užvalkalai, kurie yra padengti su silikonu – jie yra atsparūs dėmėms ir suteikia puikų lyginimo paviršių.

Galiausiai, atsižvelkite į lyginimo lentos dydį. Lyginimo lentos dydis visiškai priklauso nuo modelio ir lentos tipo. Pavyzdžiui, sulankstomos lyginimo lentos, dažniausiai, būna 33-48 cm pločio bei 120-140 cm ilgio. Tuo tarpu, ant stalo pastatomos bei atlenkiamos lentos būna panašaus pločio, tačiau yra kur kas trumpesnės. Rekomenduojama rinktis platesnes lyginimo lentas, kurios garantuos, kad lyginamų drabužių nereiks labai vartyti. Jei lyginate daug kelnių, ilgų sijonų bei suknelių, vertėtų rinktis ilgesnio ilgio lentas. Na, o jei lyginate retai ir nedidelio dydžio rūbus, mažos lyginimo lentos bus geriausias pasirinkimas.

Kokybiškos lyginimo lentos – gera kaina perkant internetu

Patogus, efektyvus ir greitas lyginimas bus garantuotas, jei namuose turėsite kokybišką ir tinkamą lyginimo lentą. Galite rinktis iš skirtingų tipų, dydžių bei užvalkalų rūšių – kiekvienas ras tinkamą lyginimo lentą, kuri puikiai patenkins visus poreikius ir lyginimo įpročius. Siūlome platų, įvairių lyginimo lentų pasirinkimą internetu, o gerą kainą – garantuojame! Akcijų metu, norimas lyginimo lentas galėsite įsigyti dar pigiau.

Kokios prekės populiariausios Lyginimo lentos kategorijoje šiais metais?

Lyginimo lentos - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-1 d. d.

Kiek turite prekių Lyginimo lentos kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 86 prekes, o kainos prasideda nuo 5.99 Eur

Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Lyginimo lentos kategorijoje?