Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Maksimalus vaizdo plokštės ilgis yra 29 cm, o ji palaiko ATX, micro ATX ir Mini-ITX motininių plokščių formatus. Korpusas turi grūdinto stiklo paneles, dulkių filtrus ir palaiko skysčio aušinimą su įvairių dydžių radiatoriais.
Dizainas |
|
|---|---|
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 29 cm |
| Maksimalus CPU aušintuvo aukštis | 15.9 cm |
| Produkto spalva | Juoda |
| Maksimalus PSU ilgis | 25.5 cm |
| Išplėtimo lizdų skaičius | 7 |
| Tipas | PC |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 375 mm |
| Aukštis | 439 mm |
| Svoris | 4.3 kg |
| Plotis | 215 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės plotis | 270 mm |
| Pakuotės svoris | 5.2 kg |
| Pakuotės gylis | 437 mm |
| Pakuotės aukštis | 496 mm |
Saugojimas |
|
| Palaikomi HDD dydžiai | 3.5", 2.5" |
Prievadai ir sąsajos |
|
| Garso įvestis | Taip |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A prievadų skaičius | 1 |
| Garso išvestis | Taip |
| USB 2.0 prievadų skaičius | 2 |
Aušinimas |
|
| Skysčio aušinimo galimybė | Taip |
| Galinių radiatorių dydžiai | 120 mm |
| Priekiniai ventiliatoriai, palaikomi diametrai | 120 mm |
| Priekiniai radiatoriai, palaikomi dydžiai | 280, 120, 240 mm |
| Galinių ventiliatorių palaikomi diametrai | 120 mm |
| Viršutiniai radiatoriai, palaikomi dydžiai | 240 mm, 120 mm |
| Įdiegti priekiniai ventiliatoriai | 1x 120 mm |
| Įdiegti galiniai ventiliatoriai | 1x 120 mm |
Maitinimo šaltinis |
|
| Įtrauktas maitinimo šaltinis | Ne |