Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
KRUX SCOR yra kompaktiškas mini-torinis PC korpusas, skirtas žaidimams. Jo matmenys: aukštis - 365 mm, gylis - 422 mm, plotis - 200 mm, o svoris - 3.8 kg.
Dizainas |
|
|---|---|
| LED indikatoriai | Taip |
| Formos faktorius | Mini Toras |
| Produkto spalva | Juoda |
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis | 16 cm |
| Reset mygtukas | Taip |
| Plėtros lizdų skaičius | 4 |
| 2.5 colių vietų skaičius | 2 |
| Apšvietimas | Ne |
| Medžiaga | Plastikas, metalas, grūdintas stiklas |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 31.5 cm |
| Tinkamas | Žaidimams |
| Tipas | PC |
| 3.5 colių vietų skaičius | 1 |
| Maksimalus maitinimo bloko ilgis | 19 cm |
| Sudėtinės motininės plokštės formos faktoriai | micro ATX, Mini-ITX |
| Antidulkių filtras | Taip |
| Grūdinto stiklo panelės | Taip |
| Įjungimo/išjungimo mygtukas | Taip |
| Šoninis langas | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 365 mm |
| Svoris | 3.8 kg |
| Gylis | 422 mm |
| Plotis | 200 mm |
Saugojimas |
|
| Sudėtiniai HDD dydžiai | 3.5 colio, 2.5 colio |
| HDD/SSD derinimo narvas | Ne |
Prievadai ir sąsajos |
|
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A prievadų skaičius | 1 |
| Garso įvestis | 1 |
| USB 2.0 Type-A prievadų skaičius | 2 |
| Garso išvestis | 1 |
Aušinimas |
|
| Viršutiniai ventiliatorių skersmenys | 120 mm |
| Įrengti galiniai ventiliatoriai | 1 x 120 mm |
| Maksimalus galinių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Įrengti šoniniai ventiliatoriai | Ne |
| Maksimalus priekiniai ventiliatorių skaičius | 3 |
| Galiniai ventiliatorių skersmenys | 120 mm |
| Maksimalus viršutinių ventiliatorių skaičius | 2 |
| Įrengti priekiniai ventiliatoriai | Ne |
Maitinimas |
|
| Maitinimo bloko vieta | Apačioje |
| Maitinimo blokas įtrauktas | Ne |