„Darkflash DK151“ LED kompiuterio korpusas (baltas) + 3 RGB ventiliatoriai
„Darkflash DK151“ – erdvus kompiuterio korpusas, sukurtas moderniu, akį traukiančiu stiliumi. Jis suderinamas su įvairiais pagrindinių plokščių standartais ir turi daug naudingų, efektyvių prievadų. Be to, priekinis skydelis turi ARGB foninį apšvietimą, o šoninis skydelis yra permatomas, todėl galite vizualiai parodyti pasirinktų komponentų savybes.

Daug galimybių
Korpusas palaiko ATX, M-ATX ir ITX pagrindinių plokščių standartus. Jis taip pat suteikia galimybę sumontuoti 160 mm aukščio procesorių ir iki 290 mm ilgio vaizdo plokštę. Surinkite savo svajonių kompiuterį nesijaudindami, kad pasirinkti komponentai netiks!

Jūsų svajonių konfigūracija
Dėklas aprūpintas daugybe naudingų ir efektyvių prievadų. Be kita ko , tai yra USB 3.0 prievadas, pasižymintis dideliu pralaidumu. Be to, jame yra 7 išplėtimo lizdai, todėl galėsite išplėsti konfigūraciją taip, kaip norite.

Modernus dizainas
DK151 dera prie modernaus stiliaus. Priekinis korpuso skydelis turi ARGB foninį apšvietimą, kuris traukia akį ir suteikia dizainui žaidimo pojūtį. Be to, šoninis skydelis pagamintas iš grūdinto stiklo, todėl komponentai su foniniu apšvietimu bus aiškiai matomi.

| Gamintojas | Tamsusis mirksėjimas |
|---|
| Modelis | DK151 |
|---|
| Būsto tipas | Midi bokštas |
|---|
| Šoninis skydelis | Grūdintas stiklas |
|---|
| Pagrindinės plokštės standartas | ATX, M-ATX, ITX |
|---|
| Maitinimo šaltinio standartas | ATX |
|---|
| Vidinių diskų lizdai | 2,5 colio SSD x1, 2,5 colio SSD / 2,5 colio arba 3,5 colio HDD x1, 3,5 colio HDD x1 |
|---|
| Išplėtimo kortelių lizdai | 7 |
|---|
| Maksimalus maitinimo šaltinio ilgis | 180 mm |
|---|
| Maksimalus grafikos plokštės ilgis | 290 mm |
|---|
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis | 160 mm |
|---|
| Maksimalus ventiliatorių skaičius | 6 |
|---|
| Ventiliatoriaus montavimo parinktys | Priekyje: 120 mm x 3, gale: 120 mm, viršuje: 120 mm x 2 |
|---|
| Vandens aušinimo montavimo parinktys | Priekyje: 360 mm x 1 |
|---|
| Įrengtų ventiliatorių skaičius | 3 |
|---|
| Ventiliatorių tipas | Molex, vaivorykštės RGB |
|---|
| Mygtukai ir valdikliai | Maitinimas, atstatymas |
|---|
| Jungtys | 1 USB 3.0, 1 USB 2.0, HD garsas |
|---|
| Medžiaga | ABS, grūdintas stiklas |
|---|
| Spalva | Balta |
|---|
| Ūgis | 432 mm |
|---|
| Plotis | 206 mm |
|---|
| Gylis | 363 mm |
|---|
| Svoris | 3,8 kg |
|---|