„Darkflash A290“ kompiuterio korpusas (baltas) + 3 ARGB ventiliatoriai
Norite susikurti tobulą kompiuterį darbui ar žaidimams? „Darkflash A290“ korpusas padės jums tai padaryti! Jis suderinamas su daugelio tipų komponentais ir leidžia sukurti galingą aušinimo sistemą. Jame taip pat yra keletas svarbių prievadų ir mygtukų, įskaitant USB 3.0, USB 2.0 ir ausinių/garsiakalbio išvestį. Jis taip pat išsiskiria moderniu, stilingu dizainu – grūdinto stiklo šoninis skydelis suteiks stulbinančius vaizdinius efektus.

Daug plėtros galimybių
A290 korpusas suderinamas su įvairiais komponentais, todėl galite lengvai susikurti būtent tokį kompiuterį, kokio svajojate. Produktas palaiko tokius pagrindinių plokščių standartus kaip ATX, M-ATX ir ITX ir leidžia montuoti vaizdo plokštę, kurios maksimalus ilgis yra 260 mm. Taip pat turėsite vietos iki 160 mm aukščio procesoriaus aušinimui.

Efektyvus aušinimas
Nesijaudinkite dėl kompiuterio perkaitimo. Gerai apgalvotas A290 korpuso dizainas leidžia efektyviai išsklaidyti šilumą, be to, yra galimybė įmontuoti 5 120 mm ventiliatorius. Taip pat galite įmontuoti 240 mm vandens aušinimą. Dabar galite žaisti net dinamiškiausią žaidimą ar naudoti sudėtingiausią programinę įrangą be jokių problemų! Be to, rinkinyje yra 3 CL6 ventiliatoriai.

Apgalvotas dizainas
Korpuso šoninė panelė pagaminta iš grūdinto stiklo. Tai palankesnė komponentų su foniniu apšvietimu rodymui, pabrėžiant jūsų konfigūracijos žaidimų pobūdį. Be to, A290 išsiskiria modernia apdaila, kuri dar labiau padidina aparatinės įrangos vizualinį patrauklumą. Korpusas taip pat aprūpintas dulkių filtru, kurį galima lengvai nuimti ir išvalyti. Tai leidžia lengvai palaikyti jūsų įrangą puikios būklės.

Daugiau patogumų
Į korpusą galite įdėti HDD arba SSD diską. Pasirinkę A290 modelį, taip pat gausite prieigą prie sąsajos su USB 3.0 prievadu, kuris pasižymi išskirtiniu greičiu. O norint išplėsti aparatinės įrangos konfigūraciją, pravers 7 išplėtimo kortelių lizdai.

Įtraukta
- A290 kompiuterio korpusas
- 3x CL6 ventiliatoriai
| Gamintojas | Tamsusis mirksėjimas |
|---|
| Modelis | A290 |
|---|
| Būsto tipas | Midi bokštas |
|---|
| Šoninis skydelis | Grūdintas stiklas |
|---|
| Pagrindinės plokštės standartas | ATX / M-ATX / ITX |
|---|
| Maitinimo šaltinio standartas | ATX apačioje |
|---|
| Vidinių diskų lizdai | 1 3,5 colio kietasis diskas; 1 2,5 colio SSD |
|---|
| Išplėtimo kortelių lizdai | 7 |
|---|
| Maksimalus maitinimo bloko ilgis | 150 mm |
|---|
| Maksimalus grafikos plokštės ilgis | 260 mm |
|---|
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis | 160 mm |
|---|
| Maksimalus ventiliatorių skaičius | 5 |
|---|
| Ventiliatoriaus montavimo parinktys | Priekyje: 2 x 120 mm ventiliatoriai; Viršuje: 2 x 120 mm ventiliatoriai; Gale: 1 x 120 mm ventiliatorius |
|---|
| Vandens aušinimo montavimo parinktys | Nėra vandens aušinimo montavimo galimybių |
|---|
| Įrengtų ventiliatorių skaičius | 3 |
|---|
| Ventiliatorių tipas | CL6 ARGB, 4 kontaktų grandinės jungtis |
|---|
| Mygtukai ir valdikliai | Maitinimas, Atstatyti |
|---|
| Jungtys | 1 USB 3.0, 1 USB 2.0, HD garsas |
|---|
| Medžiaga | Grūdintas stiklas, SPCC |
|---|
| Spalva | balta |
|---|
| Ūgis | 433 mm |
|---|
| Plotis | 190 mm |
|---|
| Gylis | 320 mm |
|---|
| Svoris | 4,7 kg |
|---|