Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Specifikacijos
| Gamintojas | NZXT |
| Produkto grupė | Kompiuterių korpusai |
| Modelis | NZXT H7 Flow (2024) |
| Korpuso tipas | Midi Tower |
| Palaikomi pagrindinių plokščių formatai | ATX, Extended ATX, micro-ATX, mini-ITX |
| Šoninis stiklas | Su langeliu/permatomas |
| Spalva | Juoda |
| Vidinių 3,5" diskų vietų skaičius | 2 vnt. |
| Vidinių 2,5" diskų vietų skaičius | 4 vnt. |
| Priekinio skydelio jungtys | 1 x USB 3.1 Type-C, 2 x USB 3.1, garso jungtys |
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis | 18,5 cm |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 41 cm |
| Iš anksto sumontuoti ventiliatoriai | 3 x 120 mm |
| Papildomų ventiliatorių montavimo galimybės | Iki 7 x 120 / 140 mm |
| Palaikomi radiatoriai | 120 mm, 140 mm, 240 mm, 280 mm, 360 mm, 420 mm |
| Plotis | 244 mm |
| Aukštis | 544 mm |
| Gylis | 468 mm |
| Svoris | 11,13 kg |
TOP susijusios paieškos