Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Midi bokštas PC korpusas, skirtas micro ATX ir Mini-ITX motininėms plokštėms, su grūdinto stiklo panelėmis ir elegantišku juodu apdailos paviršiumi su šoniniu langu.
Dizainas |
|
|---|---|
| Grūdinto stiklo panelės | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 43 cm |
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis | 18 cm |
| 3.5" įlankų skaičius | 1 |
| Formos faktorius | Midi bokštas |
| Šoninis langas | Taip |
| Palankios motininės plokštės formos faktoriai | micro ATX, Mini-ITX |
| Tipas | PC |
| 2.5" įlankų skaičius | 3 |
| Laidų valdymas | Taip |
| Įjungimo/išjungimo mygtukas | Taip |
| Plėtimosi lizdų skaičius | 7 |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 235 mm |
| Gylis | 461 mm |
| Aukštis | 505 mm |
Atmintis |
|
| Palankūs HDD dydžiai | 3.5", 2.5 |
Prievadai ir sąsajos |
|
| Garso išvestis | Taip |
| Reset mygtukas | Taip |
| Garso įvestis | Taip |
| USB Type-C lizdas priekinėje panelėje | Taip |
Aušinimas |
|
| Palankus galinių ventiliatorių skaičius (maks) | 1 |
| Palankūs galinių ventiliatorių diametrai | 140 mm, 120 mm |
| Palankus priekinės ventiliatorių skaičius (maks) | 3 |
| Palankūs priekinės ventiliatorių diametrai | 140 mm, 120 mm |
Maitinimas |
|
| Maitinimo šaltinis įtrauktas | Ne |