Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
MODECOM Volcano SPACE MIDI turi grūdinto stiklo panelę, palaiko micro ATX ir Mini-ITX motinines plokštes, o maksimalus CPU aušintuvo aukštis yra 18 cm. Įrengtas USB Type-C priekiniame skydelyje, siūlo vietą iki trijų priekinio aušinimo ventiliatorių ir turi keturis saugojimo skyrius (vieną 3.5" ir tris 2.5").
Dizainas |
|
|---|---|
| Maksimalus CPU aušintuvo aukštis | 18 cm |
| Maksimalus grafikos plokštės ilgis | 43 cm |
| Įjungimo/išjungimo mygtukas | Taip |
| Grūdinto stiklo panelės | Taip |
| 3.5" skyrių skaičius | 1 |
| Šoninis langas | Taip |
| 2.5" skyrių skaičius | 3 |
| Plėtros lizdų skaičius | 7 |
| Kabelių valdymas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Formos faktorius | Midi Tower |
| Tipas | PC |
| Palaikomos motininių plokščių formos faktoriai | micro ATX, Mini-ITX |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 461 mm |
| Aukštis | 505 mm |
| Plotis | 235 mm |
Saugojimas |
|
| Palaikomi HDD dydžiai | 3.5", 2.5" |
Prievadai ir sąsajos |
|
| Garso išvestis | Taip |
| Garso įvestis | Taip |
| Reset mygtukas | Taip |
| USB Type-C lizdas priekiniame skydelyje | Taip |
Aušinimas |
|
| Maksimalus palaikomų galinių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Maksimalus palaikomų priekinio ventiliatorių skaičius | 3 |
| Palaikomų galinių ventiliatorių diametrai | 120, 140 mm |
| Palaikomų priekinio ventiliatorių diametrai | 140 mm, 120 mm |
Maitinimo šaltinis |
|
| Įtrauktas maitinimo šaltinis | Ne |