Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Logic PORTOS ARGB MINI USB 3.0 korpusas yra kompaktiškas mini bokšto PC korpusas, palaikantis ATX, micro ATX ir Mini-ATX motinines plokštes. Jis išsiskiria puikiomis aušinimo galimybėmis ir moderniu dizainu.
Dizainas |
|
|---|---|
| Produkto spalva | Juoda |
| 2.5" įlankų skaičius | 2 |
| Apsauginis dulkių filtras | Taip |
| Tipas | PC |
| Apšvietimas | Taip |
| Formos faktorius | Mini Bokštas |
| Palaikomi motininių plokščių formos faktoriai | ATX, micro ATX, Mini-ATX |
| Plėtros lizdų skaičius | 4 |
| Įjungimo/išjungimo mygtukas | Taip |
| 3.5" įlankų skaičius | 2 |
| Šoninis langelis | Taip |
| Grūdinto stiklo panelės | Taip |
| Kabelių valdymas | Taip |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 34 cm |
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis | 15.5 cm |
Matmenys |
|
| Plotis | 200 mm |
| Gylis | 390 mm |
| Ūgis | 385 mm |
Atmintis |
|
| Palaikomi HDD dydžiai | 3.5", 2.5" |
Prievadai ir sąsajos |
|
| Garso išvestis | Taip |
| USB 2.0 prievadų skaičius | 2 |
| Reset mygtukas | Taip |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A prievadų skaičius | 1 |
| Garso įvestis | Taip |
Aušinimas |
|
| Priekiniai ventiliatoriai (maks) | 2 |
| Galinių ventiliatorių skaičius (maks) | 2 |
| Galinių ventiliatorių diametrai | 120 mm, 90 mm, 140 mm |
| Įdėti galiniai ventiliatoriai | 1x 120 mm |
| Skysčių aušinimo galimybė | Taip |
| Viršutiniai ventiliatoriai diametrai | 120 mm |
| Priekiniai ventiliatoriai diametrai | 140 mm, 120 mm |
| Viršutinių ventiliatorių skaičius (maks) | 1 |
Maitinimas |
|
| Įtrauktas maitinimo šaltinis | Ne |