Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Krux Vako yra kompaktiškas PC korpusas, skirtas žaidimams ir didelio našumo programoms. Jo juoda spalvų schema ir grūdinto stiklo panelės suteikia modernų ir elegantišką išvaizdą.
Techninės specifikacijos:
Dizainas |
|
|---|---|
| Tipas | PC |
| Maksimalus maitinimo šaltinio ilgis | 16 cm |
| Antidulkės filtras | Taip |
| Šoninis langas | Taip |
| Įjungimo/išjungimo mygtukas | Taip |
| Grūdinto stiklo panelės | Taip |
| Apšvietimas | RGB |
| 3.5 colių įlankų skaičius | 1 |
| 2.5 colių įlankų skaičius | 2 |
| Sudaryti motininės plokštės formatai | micro ATX, Mini-ATX, ATX |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 31 cm |
| Tinkamas | Žaidimams |
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis | 15.9 cm |
| Produkto spalva | Juoda |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 440 mm |
| Gylis | 333 mm |
| Svoris | 4.1 kg |
| Plotis | 200 mm |
Pakavimo duomenys |
|
| Pakuotės aukštis | 490 mm |
| Pakuotės plotis | 250 mm |
| Pakuotės gylis | 420 mm |
Laikymas |
|
| Sudaryti HDD dydžiai | 3.5 colio, 2.5 colio |
Prievadai ir sąsajos |
|
| Garso išėjimas | Taip |
| Garso įėjimas | Taip |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A prievadų skaičius | 1 |
| USB 2.0 prievadų skaičius | 2 |
Aušinimas |
|
| Įmontuoti priekiniai ventiliatoriai | 2x 140 mm |
| Remiamų ventiliatorių skaičius | 6 |
| Įmontuoti galiniai ventiliatoriai | 1x 120 mm |
Maitinimas |
|
| Maitinimo šaltinis įtrauktas | Ne |