Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
iBox CETUS 908 Midi Tower pasižymi juodu dizainu su šoniniu langu ir daugiakolorine apšvietimu. Jis palaiko ATX ir micro ATX pagrindines plokštes, turi vietos iki 7 saugojimo įrenginių ir yra aprūpintas dulkių filtru.
Dizainas |
|
|---|---|
| Dulkių filtras | Taip |
| Maksimalus CPU aušintuvo aukštis | 16 cm |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 29 cm |
| Formos faktorius | Midi Tower |
| Produkto spalva | Juoda |
| Apšvietimo spalva | Daugiaspalvė |
| Palaikomų saugojimo įrenginių skaičius | 7 |
| 2.5" lizdų skaičius | 2 |
| 3.5" lizdų skaičius | 1 |
| Palaikomos pagrindinės plokštės formos faktoriai | ATX, micro ATX |
| Tinkamas | Žaidimams |
Svoris & Išmatavimai |
|
| Plotis | 210 mm |
| Gylis | 360 mm |
| Aukštis | 460 mm |
Prievadai & Sąsajos |
|
| USB 2.0 prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A prievadų skaičius | 1 |
| Garso įvestis | Taip |
| Garso išvestis | Taip |
Aušinimas |
|
| Maksimalus priekinio ventiliatoriaus skaičius | 1 |
| Maksimalus galinio ventiliatoriaus skaičius | 1 |
Maitinimo šaltinis |
|
| Maitinimo šaltinis įtrauktas | Ne |
| Maitinimo šaltinio vieta | Apačioje |