Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
iBox CETUS 903 Midi Tower palaiko micro ATX ir ATX pagrindines plokštes, maksimalus vaizdo plokštės ilgis yra 29 cm, o CPU aušintuvo aukštis - 16 cm. Jame yra šoninis langas, daugiaspalvė apšvietimas ir palaikoma iki 7 saugojimo įrenginių su dulkių filtrais ir kabelių valdymu.
Dizainas |
|
|---|---|
| Tinkamas | Žaidimams |
| Formos faktorius | Midi Tower |
| Palaikomos pagrindinės plokštės formos | micro ATX, ATX |
| 3.5" lizdų skaičius | 1 |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 29 cm |
| Palaikomų saugojimo įrenginių skaičius | 7 |
| Maksimalus CPU aušintuvo aukštis | 16 cm |
| 2.5" lizdų skaičius | 2 |
| Produkto spalva | Juoda |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 460 mm |
| Gylis | 340 mm |
| Plotis | 210 mm |
Prievadai ir sąsajos |
|
| Garso išvestis | Taip |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A prievadų skaičius | 1 |
| Garso įvestis | Taip |
| USB 2.0 prievadų skaičius | 1 |
Aušinimas |
|
| Maksimalus palaikomų galinių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Maksimalus palaikomų priekinio ventiliatorių skaičius | 3 |
Maitinimas |
|
| Įtraukta maitinimo šaltinis | Ne |
| Maitinimo šaltinio vieta | Apačioje |