Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Be Quiet! Silent Base 802 Window Balta – tvirtas vidutinio bokšto korpusas iš ABS ir plieno, palaikantis EATX, ATX, micro ATX ir Mini-ITX motinines plokštes.
Dizainas |
|
|---|---|
| Palaikomos motininių plokščių formos | EATX, ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Produkto spalva | Balta |
| 3.5" įlankų skaičius | 3 |
| Tipas | PC |
| Medžiaga | Akrilonitrilo butadieno stirenas (ABS), Plienas |
| Formos faktorius | Vidutinė bokštas |
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis | 18.5 cm |
| 2.5" įlankų skaičius | 7 |
| Įjungimo/išjungimo mygtukas | Taip |
| Plėtros lizdų skaičius | 9 |
| Šoninis langas | Taip |
| Maksimalus maitinimo šaltinio ilgis | 28.8 cm |
| Grūdinto stiklo panelės | Taip |
| Antidulkių filtras | Taip |
| Laidų valdymas | Taip |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 44.9 cm |
Svoris ir matmenys |
|
| Ūgis | 553 mm |
| Gylis | 539 mm |
| Svoris | 13.2 kg |
| Plotis | 281 mm |
Pakavimo duomenys |
|
| Pakuotės svoris | 14.9 kg |
| Pakuotės gylis | 651 mm |
| Pakuotės aukštis | 615 mm |
| Pakuotės plotis | 323 mm |
Sandėliavimas |
|
| Palaikomi HDD dydžiai | 3.5", 2.5 |
Prievadai ir sąsajos |
|
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A prievadų skaičius | 2 |
| Garso išvestis | Taip |
| Garso įvestis | Taip |
Kitos savybės |
|
| Varžtai įtraukti | Taip |
| Stovas įtrauktas | Taip |
Aušinimas |
|
| Palaikomi viršutiniai ventiliatorių diametrai | 120 mm, 140 mm |
| Įrengti galiniai ventiliatoriai | 1x 140 mm |
| Maksimalus palaikomų galinių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Palaikomi priekiniai radiatorių dydžiai | 140, 360 mm, 420 mm, 120, 280, 240 |
| Palaikomi viršutiniai radiatorių dydžiai | 120, 240 mm, 360 mm |
| Įrengti priekiniai ventiliatoriai | 2x 140 mm |
| Maksimalus palaikomų priekiniai ventiliatorių skaičius | 3 |
| Maksimalus palaikomų viršutinių ventiliatorių skaičius | 3 |
| Palaikomi galinių ventiliatorių diametrai | 140 mm, 120 mm |
| Palaikomi priekiniai ventiliatorių diametrai | 120, 140 mm |
| Palaikomi galinių radiatorių dydžiai | 120 mm, 140 mm |
| Skysčių aušinimo galimybė | Taip |
Maitinimo šaltinis |
|
| Maitinimo šaltinis įtrauktas | Ne |
| Maitinimo šaltinio vieta | Apačioje |
| Palaikomi maitinimo šaltinio formos faktoriai | PS2, ATX |
TOP susijusios paieškos