Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
ASUS GX601 Midi Tower Balta išsiskiria elegantišku baltu dizainu su apšvietimu ir LED indikatoriais. Šis korpusas palaiko įvairius motininių plokščių formatus: micro ATX, Mini-ITX, ATX ir EATX.
Techninės specifikacijos:
Dizainas |
|
|---|---|
| Apšvietimas | Taip |
| Tipas | PC |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Antidulkių filtras | Taip |
| LED indikatoriai | Veikla, Energija |
| Apšvietimo vieta | Priekinė |
| Palaikomi motininių plokščių formatai | micro ATX, Mini-ITX, ATX, EATX |
| 2.5" įlankų skaičius | 4 |
| Plėtros lizdų skaičius | 8 |
| 3.5" įlankų skaičius | 2 |
| Formos faktorius | Midi Tower |
| Maksimalus PSU ilgis | 22 cm |
| Grūdinto stiklo panelės | Taip |
| Įjungimo/išjungimo mygtukas | Taip |
| Apšvietimo spalva | Daugiakartė |
| Produkto spalva | Balta |
| Šoninis langas | Taip |
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis | 19 cm |
| Kabelių valdymas | Taip |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 45 cm |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 565 mm |
| Svoris | 18 kg |
| Ūgis | 591 mm |
| Plotis | 250 mm |
Atmintis |
|
| Palaikomi HDD dydžiai | 2.5, 3.5" |
| Palaikomų HDD skaičius | 6 |
| HDD/SSD derinimo narvas | Taip |
Prievadai ir sąsajos |
|
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A prievadų skaičius | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C prievadų skaičius | 1 |
| Garso išvestis | Taip |
| Garso įvestis | Taip |
Aušinimas |
|
| Galinių ventiliatorių skersmenys | 120 mm, 140 mm |
| Priekiniai ventiliatoriai skersmenys | 120, 140 mm |
| Maksimalus palaikomų viršutinių ventiliatorių skaičius | 3 |
| Maksimalus palaikomų priekiniai ventiliatorių skaičius | 3 |
| Maksimalus palaikomų galinių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Viršutinių ventiliatorių skersmenys | 120 mm, 140 mm |
| Įdiegti galiniai ventiliatoriai | 1x 140 mm |
| Įdiegti priekiniai ventiliatoriai | 3x 140 mm |
| Skysčių aušinimo galimybė | Taip |
Maitinimo šaltinis |
|
| Maitinimo šaltinis įtrauktas | Ne |
| Maitinimo šaltinio vieta | Apačioje |
TOP susijusios paieškos
| Konstrukcija | |
| Forma | „midi tower“ |
| Tipas | Pc |
| Medžiaga | Aliuminis, grūdintas stiklas |
| Produkto spalva | Balta |
| Palaikomos motininės plokštės formos faktorius | Atx, eatx, „micro atx“, mini-itx |
| 3,5" lizdų skaičius | 2 |
| Šoninis langas | Taip |
| 2,5" lizdų skaičius | 6 |
| Plėtimosi angų skaičius | 10 |
| Iliuminacija | Taip |
| Apšvietimo spalva | Daugybė |
| Apšvietimo vieta | Priekis |
| Grūdinto stiklo plokštė(-ės) | Taip |
| Dulkių filtras | Taip |
| Geresnis kabelio valdymas | Taip |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Įjungimo / išjungimo mygtukas | Taip |
| Didžiausias cpu vėsintuvo aukštis | 19 cm |
| Didžiausias grafinės kortelės ilgis | 45 cm |
| Maksimalus psu ilgis | 22 cm |
| Maitinimo šaltinis | |
| Pridėtas maitinimo šaltinis | Ne |
| Maitinimo šaltinio vieta | Apačia |
| Ryšys | |
| Usb 3.2 (3.1 1 kart.) a tipo prievadų skaičius | 4 |
| Usb 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) c tipo prievadų skaičius | 1 |
| Audio įėjimas | Taip |
| Audio išeiga | Taip |
| Aušinimas | |
| Sumontuoti priekiniai ventiliatoriai | 3x 140 mm |
| Daugiausia priekinių ventiliatorių | 3 |
| Palaikomi priekinių ventiliatorių skersmenys | 120,140 mm |
| Įrengti galiniai ventiliatoriai | 1x 140 mm |
| Maksimalus galinių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Palaikomas galinio ventiliatoriaus skersmuo | 120,140 mm |
| Maksimalus viršutinių ventiliatorių skaičius | 3 |
| Palaikomi viršutinių ventiliatorių skersmenys | 120,140 mm |
| Galimybė naudoti aušinimą skysčiu | Taip |
| Palaikomi priekinio ventiliatoriaus dydžiai | 120,140,240,280,360,420 mm |
| Galinio radiatoriaus ventiliatoriaus palaikomi dydžiai | 120,140 mm |
| Palaikomi viršutinio radiatoriaus ventiliatoriaus dydžiai | 120,140,240,280,360 mm |
| Laikmenos | |
| Palaikomas kietojo disko dydis | 2.5,3.5 " |
| Hdd / ssd jungtinis rėmas | Taip |
| Palaikomų kietūjų diskų skaičius | 2 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 250 mm |
| Ilgis | 565 mm |
| Aukštis | 591 mm |
| Svoris | 18 kg |
| Modelio pavadinimas | 90DC0023-B39000 |