Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Aerocool PGS Dryft G-BK-V1 yra elegantiškas midi bokšto kompiuterio korpusas, sukurtas žaidimams. Jame rasite grūdinto stiklo panelę, daugiaspalvį apšvietimą ir efektyvų dulkių filtrą, užtikrinantį švarą ir gerą oro cirkuliaciją.
Dizainas |
|
|---|---|
| Dulkių filtras | Taip |
| Apšvietimo spalva | Daugiaspalvis |
| Medžiaga | Plastikas, Metalas, Grūdintas stiklas |
| Grūdinto stiklo panelės | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis | 16,2 cm |
| Išplėtimo lizdų skaičius | 7 |
| Tipas | PC |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Apšvietimas | Taip |
| LED indikatoriai | Taip |
| Apšvietimo vieta | Korpuso ventiliatoriai |
| Formos faktorius | Midi bokštas |
| Tinkamas | Žaidimams |
| Įjungimo/išjungimo mygtukas | Taip |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 41,9 cm |
| Palaikomi motininės plokštės formos faktoriai | micro ATX, Mini-ITX, ATX |
| 3.5" lizdų skaičius | 1 |
| 2.5" lizdų skaičius | 2 |
| Šoninis langas | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 291 mm |
| Gylis | 439 mm |
| Aukštis | 399,5 mm |
Laikymas |
|
| HDD/SSD kombinuoto narvo | Ne |
| Palaikomi HDD dydžiai | 2.5, 3.5" |
Prievadai ir sąsajos |
|
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A prievadų skaičius | 2 |
| Garso išvestis | Taip |
| Garso įvestis | Taip |
| USB 2.0 Type-A prievadų skaičius | 1 |
Aušinimas |
|
| Galinių ventiliatorių skersmenys | 120 mm |
| Maksimalus viršutinių ventiliatorių skaičius | 3 |
| Šoninių ventiliatorių skersmenys | 140 mm |
| Įdiegti šoniniai ventiliatoriai | 2x 140 mm |
| Maksimalus apatinių ventiliatorių skaičius | 3 |
| Viršutinių ventiliatorių skersmenys | 120 mm, 140 mm |
| Maksimalus šoninių ventiliatorių skaičius | 2 |
| Įdiegti apatiniai ventiliatoriai | 3x 120 mm |
| Maksimalus galinių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Apatinių ventiliatorių skersmenys | 120 |
| Įdiegti galiniai ventiliatoriai | 1x 120 mm |
| Įdiegti priekiniai ventiliatoriai | Ne |
Maitinimo šaltinis |
|
| Maitinimo šaltinio vieta | Šone |
| Maitinimo šaltinis įtrauktas | Ne |