Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Fractal Design Define Nano S - Window. Formfaktor: Mini Tower, Typ: PC, Produktfarbe: Schwarz. Platzierung der Stromversorgung: Boden, Unterstützte Stromversorgungs-Formfaktoren: ATX. Installierte Lüfter (Vorderseite): 1x 140 mm, Durchmesser unterstützte Vorderseitenlüfter: 120,140 mm, Installierte Lüfter hinten: 1x 120 mm. Unterstützte Hard-Disk Drive Größen: 2.5,3.5". Breite: 203 mm, Tiefe: 400 mm, Höhe: 330 mm
| Konstrukcija | |
| Forma | „mini tower“ |
| Tipas | Pc |
| Produkto spalva | Juoda |
| Palaikomos motininės plokštės formos faktorius | Itx |
| 3,5" lizdų skaičius | 2 |
| Šoninis langas | Taip |
| 2,5" lizdų skaičius | 2 |
| Vidinių 3,5" lizdų skaičius | 2 |
| Plėtimosi angų skaičius | 2 |
| Dulkių filtras | Taip |
| Geresnis kabelio valdymas | Taip |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Led indikatoriai | Taip |
| Didžiausias cpu vėsintuvo aukštis | 16 cm |
| Didžiausias grafinės kortelės ilgis | 31,5 cm |
| Maksimalus psu ilgis | 16 cm |
| Maitinimo šaltinis | |
| Pridėtas maitinimo šaltinis | Ne |
| Maitinimo šaltinio vieta | Apačia |
| Palaikomi maitinimo formos koeficientai | Atx |
| Ryšys | |
| Usb 3.2 (3.1 1 kart.) a tipo prievadų skaičius | 2 |
| Audio įėjimas | Taip |
| Audio išeiga | Taip |
| Aušinimas | |
| Sumontuoti priekiniai ventiliatoriai | 1x 140 mm |
| Daugiausia priekinių ventiliatorių | 2 |
| Palaikomi priekinių ventiliatorių skersmenys | 120,140 mm |
| Įrengti galiniai ventiliatoriai | 1x 120 mm |
| Maksimalus galinių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Palaikomas galinio ventiliatoriaus skersmuo | 120 mm |
| Maksimalus viršutinių ventiliatorių skaičius | 2 |
| Palaikomi viršutinių ventiliatorių skersmenys | 120,140 mm |
| Daugiausia apatinių ventiliatorių | 1 |
| Palaikomos apatinių ventiliatorių skersmens vertės | 120 mm |
| Palaikomi priekinio ventiliatoriaus dydžiai | 120,140,240,280 mm |
| Galinio radiatoriaus ventiliatoriaus palaikomi dydžiai | 120 mm |
| Palaikomi viršutinio radiatoriaus ventiliatoriaus dydžiai | 120,240 mm |
| Laikmenos | |
| Palaikomas kietojo disko dydis | 2.5,3.5 " |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 203 mm |
| Ilgis | 400 mm |
| Aukštis | 330 mm |
| Svoris | 4,6 kg |
| Kitos savybės | |
| Instrukcija | Taip |
| Apimtis | 26,8 l |
| Modelio pavadinimas | FD-CA-DEF-NANO-S-BK-W |