Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Atnaujinkite savo žaidimų sistemą su JONSBO D41 MESH Midi Tower korpusu elegantiška balta spalva. Mėgaukitės puikiu oro srautu, pritaikomomis RGB apšvietimo galimybėmis ir erdve komponentams, visa tai stilingame dizaine!
Dizainas |
|
|---|---|
| Medžiaga | Stiklas, plienas |
| Tipas | PC |
| Produkto spalva | Balta |
| Šoninis langas | Taip |
| Tinkamas žaidimams | Taip |
| Plėtimosi lizdų skaičius | 7 |
| Įjungimo/išjungimo mygtukas | Taip |
| Palaikomos motininės plokštės formos | M-ATX, ATX |
| 3.5" įlankų skaičius | 2 |
| Formos faktorius | Midi Tower |
| 2.5" įlankų skaičius | 3 |
| Stiklo panelių skaičius | Taip |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 40 cm |
| Maksimalus CPU aušintuvo aukštis | 16.8 cm |
Svoris ir matmenys |
|
| Svoris | 6.78 kg |
| Gylis | 452 mm |
| Plotis | 205 mm |
| Aukštis | 407 mm |
Displėjus |
|
| Displėjaus įstrižainė | 20.3 cm (8") |
| Displėjus | TFT-LCD |
| Displėjaus ryškumas | 300 cd/m² |
| Displėjaus raiška | 1280 x 800 pikselių |
| Kontrasto santykis | 1000:1 |
| Atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Mini HDMI prievadų skaičius | 1 |
| USB Type-C prievadų skaičius | 1 |
Atmintis |
|
| Palaikomi HDD dydžiai | 2.5, 3.5" |
| SSD formos faktorius | 2.5" |
Prievadai ir sąsajos |
|
| Kombinuotas ausinių/mikrofono prievadas | Taip |
| USB 3.2 Gen 2 Type-C prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.0 Type-A prievadų skaičius | 1 |
Aušinimas |
|
| Palaikomi viršutiniai radiatorių dydžiai | 280 mm, 240 mm, 360 mm |
| Max palaikomų galinių ventiliatorių skaičius | 1 |