Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
JONSBO D41 MESH SCREEN Juodas kompiuterio korpusas palaiko ATX ir M-ATX motinines plokštes, turi vietos iki 40 cm ilgio vaizdo plokštėms ir 16,8 cm CPU aušintuvams. Jame yra grūdinto stiklo plokštės, daugybė ventiliatorių ir radiatorių palaikymo galimybių, taip pat 2 x 3,5" ir 3 x 2,5" diskų įlankos.
Dizainas |
|
|---|---|
| Šoninis langas | Taip |
| Grūdinto stiklo plokštės | Taip |
| Plėtros lizdų skaičius | 7 |
| Medžiaga | Plienas, grūdintas stiklas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Formos faktorius | Micro Tower |
| Tipas | PC |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 205 mm |
| Aukštis | 407 mm |
| Gylis | 452 mm |
| Medžiagos storis | 0.7 mm |
| Svoris | 6.78 kg |
Aušinimas |
|
| Max palaikomų galinių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Max palaikomų apatinės dalies ventiliatorių skaičius | 3 / 2 |
| Max palaikomų viršutinės dalies ventiliatorių skaičius | 3 / 2 |
| Max palaikomų priekinės dalies ventiliatorių skaičius | 1 |
| Viršutiniai palaikomi radiatorių dydžiai | 360 mm, 240 mm, 280 mm |
| Galinių palaikomų radiatorių dydžiai | 120 mm |
| Apatinių palaikomų radiatorių dydžiai | 240 mm, 360 mm |
Maitinimo šaltinis |
|
| Palaikomi maitinimo šaltinio formos faktoriai | ATX |
| Maitinimo šaltinių skaičius | 1 |
| Maitinimo šaltinio vieta | Priekyje |
TOP susijusios paieškos