Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
HYTE Y70 Touch Infinite Midi Tower turi kapacitinį jutiklinį ekraną su 682 x 2560 pikselių raiška ir palaiko įvairius motininės plokštės formatus, įskaitant EATX ir ATX. Jame yra keli plėtros lizdai, antikondensaciniai filtrai ir jis palaiko įvairias aušinimo konfigūracijas optimaliam našumui.
Techniniai duomenys |
|
|---|---|
| Pilno aukščio plėtros lizdai | 4 |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 42.2 cm |
| Maksimalus maitinimo šaltinio ilgis | 23.5 cm |
| Antikondensacinis filtras | Taip |
| Grūdinto stiklo panelės | Taip |
| Plėtros lizdų skaičius | 11 |
| Maksimalus CPU aušintuvo aukštis | 18 cm |
| 2.5" įlankų skaičius | 4 |
| Pusiau aukščio plėtros lizdai | 7 |
| Formos faktorius | Midi Tower |
| Palaikomi motininės plokštės formatai | EATX, micro ATX, ATX, ITX |
| 3.5" įlankų skaičius | 2 |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 320 mm |
| Aukštis | 470 mm |
| Gylis | 470 mm |
Ekranas |
|
| Jutiklinio ekrano tipas | Kapacitivinis |
| Daugiakontaktis | Taip |
| Ekrano įstrižainė | 37.9 cm (14.9") |
| Ekrano tipas | LCD |
Atmintis |
|
| Palaikomi HDD dydžiai | 3.5" |
| SSD formos faktorius | 2.5" |
Prievadai ir sąsajos |
|
| Kombinuotas ausinių/mikrofono prievadas | Taip |
| USB 3.2 Gen 2 Type-C prievadų kiekis | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A prievadų kiekis | 2 |
Aušinimas |
|
| Palaikomi šoninių radiatorių dydžiai | 360 mm, 280 mm, 140 mm, 120 mm |
| Palaikomi viršutinių ventiliatorių diametrai | 120 mm, 140 mm |
| Palaikomi galinių radiatorių dydžiai | 140 mm, 120 mm |
| Palaikomi apatiniai ventiliatorių diametrai | 140 mm, 120 mm |
Maitinimo šaltinis |
|
| Įtrauktas maitinimo šaltinis | Ne |