Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
HYTE Y70 Touch Infinite Midi Tower turi kapacitinį jutiklinį ekraną su 682 x 2560 pikselių raiška ir palaiko įvairius motininės plokštės formatus, įskaitant ITX, EATX, micro ATX ir ATX. Jame yra 11 plėtros lizdų, 4 2.5" įlankos, taip pat palaiko įvairias aušinimo konfigūracijas su vieta keliems ventiliatoriams ir radiatoriams.
Techniniai duomenys |
|
|---|---|
| Pusiau aukščio plėtros lizdai | 7 |
| Pilno aukščio plėtros lizdai | 4 |
| Įjungimo/Išjungimo mygtukas | Taip |
| Apsauginis dulkių filtras | Taip |
| Grūdinto stiklo panelės | Taip |
| Maksimalus maitinimo šaltinio ilgis | 23.5 cm |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 42.2 cm |
| Maksimalus CPU aušintuvo aukštis | 18 cm |
| 3.5" įlankų skaičius | 2 |
| Formos faktorius | Midi Tower |
| Gylis | 470 mm |
| Aukštis | 470 mm |
| Plotis | 320 mm |
| Jutiklinio ekrano tipas | Kapacitivinis |
| Multi-Touch | Taip |
| Ekrano tipas | LCD |
| Ekrano įstrižainė | 37.9 cm (14.9") |
| Palaikomi HDD dydžiai | 3.5" |
| SSD formos faktorius | 2.5" |
| Kombinuotas ausinių/mikrofono prievadas | Taip |
| USB 3.2 Gen 2 Type-C prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A prievadų skaičius | 2 |
| Palaikomi šoninių radiatorių dydžiai | 360 mm, 280 mm, 120 mm, 140 mm |
| Maksimalus palaikomų galinių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Maksimalus palaikomų apatinių ventiliatorių skaičius | 3 |
| Palaikomi viršutinių radiatorių dydžiai | 120 mm, 280 mm, 140 mm, 360 mm |
| Įtrauktas maitinimo šaltinis | Ne |