Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
HYTE Y70 Touch Infinite Midi Tower turi integruotą talpinį jutiklinį ekraną su 682 x 2560 pikselių raiška. Jis palaiko įvairių dydžių motinines plokštes, turi kelias aušinimo galimybes ir grūdinto stiklo paneles matomumui užtikrinti.
Techniniai duomenys |
|
|---|---|
| Formos faktorius | Midi Tower |
| Maksimalus CPU aušintuvo aukštis | 18 cm |
| Tipas | PC |
| Maksimalus PSU ilgis | 23,5 cm |
| Apsauga nuo dulkių | Taip |
| Plėtimosi lizdų skaičius | 11 |
| Produkto spalva | Balta |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 320 mm |
| Aukštis | 470 mm |
| Gylis | 470 mm |
Ekranas |
|
| Ekrano įstrižainė | 37,9 cm (14,9") |
| Ekrano tipas | LCD |
| Multi-Touch | Taip |
Atmintis |
|
| Palaikomi HDD dydžiai | 3.5" |
| SSD formos faktorius | 2.5" |
Prievadai ir sąsajos |
|
| Kombinuotas ausinių/mikrofono prievadas | Taip |
| USB 3.2 Gen 2 Type-C prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A prievadų skaičius | 2 |
Aušinimas |
|
| Palaikomi šoninių radiatorių dydžiai | 280, 140, 360 mm, 120 |
| Palaikomi viršutinių radiatorių dydžiai | 360 mm, 140, 120, 280 mm |
| Maksimalus šoninių ventiliatorių skaičius | 3 |
| Maksimalus apatinių ventiliatorių skaičius | 3 |
| Maksimalus galinių ventiliatorių skaičius | 1 |
Maitinimo šaltinis |
|
| Įtrauktas maitinimo šaltinis | Ne |