Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Gembird CCC-FC-4300 Žaidimų ATX Kompiuterio Korpusas turi grūdinto stiklo dizainą su daugiaspalviu ARBG apšvietimu ir palaiko ATX motinines plokštes. Jame yra kabelių valdymas, dulkių filtrai ir jis gali talpinti iki septynių plėtros lizdų bei tris 2.5" įlankas.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Kompiuterio korpusas |
| Prekės ženklas | Gembird |
| Modelis | CCC-FC-4300 |
Specifikacijos |
|
| Matmenys | 200 mm (P) × 456 mm (A) × 390 mm (G) |
| Svoris | 4.7 kg |
| Medžiaga | Grūdintas stiklas, SPCC |
| Palaikomos motininių plokščių formos | ATX |
| 3.5" įlankų skaičius | 2 |
| 2.5" įlankų skaičius | 3 |
| Plėtros lizdų skaičius | 7 |
| Aušinimo parama | Daugybė ventiliatorių pasirinkimų ir skysčio aušinimo galimybė |
| Apšvietimo spalva | Daugiaspalvis ARBG |
| Šoninis langas | Taip |
| Kabelių valdymas | Taip |
| Dulkių filtras | Taip |
Prievadai ir sąsajos |
|
| Garso išvestis | Taip |
| Garso įvestis | Taip |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A prievadų skaičius | 2 |
Aušinimas |
|
| Įrengti galiniai ventiliatoriai | 1x 120 mm |
| Maksimalus palaikomų viršutinių ventiliatorių skaičius | 2 |
| Maksimalus palaikomų priekinio ventiliatorių skaičius | 3 |
Maitinimo šaltinis |
|
| Maitinimo šaltinis įtrauktas | Ne |
| Maitinimo šaltinio vieta | Apačioje |