Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Suderinamas su ATX, micro ATX ir Mini-ITX motininėmis plokštėmis, turi šoninį langą ir anti-dulkių filtrą. Įrengti du 2.5" ir du 3.5" įlankos, talpina CPU aušintuvus iki 18.1 cm ir maksimalus vaizdo plokštės ilgis yra 39.5 cm.
Dizainas |
|
|---|---|
| Sudėtinės motininės plokštės formatai | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Šoninis langas | Taip |
| 2.5" įlankų skaičius | 2 |
| Maksimalus CPU aušintuvo aukštis | 18.1 cm |
| 3.5" įlankų skaičius | 2 |
| Produkto spalva | Juoda |
| Maksimalus PSU ilgis | 20.5 cm |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 39.5 cm |
| Anti-dulkių filtras | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 235 mm |
| Gylis | 450 mm |
| Svoris | 6.6 kg |
| Aukštis | 453 mm |
Aušinimas |
|
| Įmontuotų aušinimo ventiliatorių skaičius | 2 vnt. |
| Ventiliatoriaus skersmuo | 12 cm |
Saugaus naudojimo įspėjimas |
|
| Įspėjimai | Užtikrinkite, kad korpusas būtų tinkamai ventiliuojamas, kad būtų išvengta komponentų perkaitimo. Laikykite produktą toliau nuo vandens šaltinių, kad išvengtumėte elektros pažeidimų. Būkite atsargūs su aštriais kraštais surinkimo metu. |