Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Konstrukcija | |
| Forma | „midi tower“ |
| Tipas | Pc |
| Medžiaga | Plienas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Palaikomos motininės plokštės formos faktorius | Atx, „micro atx“, micro-itx |
| 3,5" lizdų skaičius | 2 |
| Šoninis langas | Ne |
| 2,5" lizdų skaičius | 2 |
| Plėtimosi angų skaičius | 7 |
| Stovo montavimas | Ne |
| Dulkių filtras | Taip |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Įjungimo / išjungimo mygtukas | Taip |
| Led indikatoriai | Taip |
| Didžiausias cpu vėsintuvo aukštis | 16,9 cm |
| Didžiausias grafinės kortelės ilgis | 34,1 cm |
| Maksimalus psu ilgis | 20 cm |
| Maitinimo šaltinis | |
| Pridėtas maitinimo šaltinis | Ne |
| Maitinimo šaltinių skaičius | 1 |
| Palaikomi maitinimo formos koeficientai | Atx |
| Ryšys | |
| Usb 2.0 portų kiekis | 2 |
| Usb 3.2 (3.1 1 kart.) a tipo prievadų skaičius | 2 |
| Usb 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) c tipo prievadų skaičius | 1 |
| Audio įėjimas | Taip |
| Audio išeiga | Taip |
| Aušinimas | |
| Sumontuoti priekiniai ventiliatoriai | 1x 140 mm |
| Daugiausia priekinių ventiliatorių | 3 |
| Palaikomi priekinių ventiliatorių skersmenys | 120,140 mm |
| Įrengti galiniai ventiliatoriai | 1x 120 mm |
| Maksimalus galinių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Palaikomas galinio ventiliatoriaus skersmuo | 120 mm |
| Maksimalus viršutinių ventiliatorių skaičius | 2 |
| Palaikomi viršutinių ventiliatorių skersmenys | 120,140 mm |
| Palaikomi priekinio ventiliatoriaus dydžiai | 280,360 mm |
| Galinio radiatoriaus ventiliatoriaus palaikomi dydžiai | 120 mm |
| Palaikomi viršutinio radiatoriaus ventiliatoriaus dydžiai | 240 mm |
| Laikmenos | |
| Palaikomas kietojo disko dydis | 2.5,3.5 " |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 210 mm |
| Ilgis | 427 mm |
| Aukštis | 474 mm |
| Svoris | 8,61 kg |
| Modelio pavadinimas | FD-C-DEF7C-01 |