Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
TOP susijusios paieškos
| Konstrukcija | |
| Forma | „midi tower“ |
| Tipas | Pc |
| Produkto spalva | Juoda |
| Palaikomos motininės plokštės formos faktorius | Dtx, „micro atx“, mini-itx |
| 3,5" lizdų skaičius | 2 |
| Šoninis langas | Ne |
| Plėtimosi angų skaičius | 4 |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Ne |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Led indikatoriai | Taip |
| Didžiausias cpu vėsintuvo aukštis | 14,8 cm |
| Didžiausias grafinės kortelės ilgis | 35 cm |
| Maitinimo šaltinis | |
| Pridėtas maitinimo šaltinis | Ne |
| Palaikomi maitinimo formos koeficientai | Atx |
| Ryšys | |
| Usb 2.0 portų kiekis | 1 |
| Usb 3.2 (3.1 1 kart.) a tipo prievadų skaičius | 1 |
| Audio įėjimas | Taip |
| Audio išeiga | Taip |
| Aušinimas | |
| Sumontuoti priekiniai ventiliatoriai | 1x 120 mm |
| Daugiausia priekinių ventiliatorių | 1 |
| Palaikomi priekinių ventiliatorių skersmenys | 120 mm |
| Maksimalus šoninių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Palaikomi šoninių ventiliatorių skersmenys | 120 mm |
| Maksimalus galinių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Palaikomas galinio ventiliatoriaus skersmuo | 92 mm |
| Laikmenos | |
| Palaikomas kietojo disko dydis | 2.5,3.5 " |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 175 mm |
| Ilgis | 420 mm |
| Aukštis | 355 mm |
| Svoris | 4,1 kg |
| Kitos savybės | |
| Instrukcija | Taip |
| Modelio pavadinimas | FD-CA-CORE-1000-USB3-BL |