Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
MicroATX kompiuterio korpusas
Pagrindinės plokštės formatas: miniATX, microATX
Maitinimo šaltinio formatas: ATX standartinis PSU
Juodai dažytas korpusas, pagamintas iš 0,4 mm lakštinio plieno
Jungčių skaičius skydelyje: USB-C x 1, USB 3.0 x 2, HD garso ir mikrofono jungtis
Kietojo disko lizdai: 2 x 3,5 colio
SSD lizdas 3 x 2,5 colio, išplėtimo lizdas 4 x
VENTILIATORIAUS padėtis: priekyje: 120 mm x 1, šone: 120 mm x 1, gale: 80 mm x 1
Spintelės matmenys: 180x350x300 mm (P x A x G)

| Spintelės dydis | |
|---|---|
| Spintelės dydis | Mikro bokštas |
| Palaikomi pagrindinių plokščių dydžiai | |
| Pagrindinės plokštės dydis | mikro-ATX, mini-ATX |
| Diskų lizdai | |
| 3,5 colio padėtis | 2 kartus |
| 2,5 colio padėtis | 3 kartus |
| Išplėtimo lizdai | |
| Horizontaliai | 4 kartus |
| Priekinės įvesties / išvesties jungtys | |
| Garso jungtys | 2 kartus |
| USB-C | 1x |
| USB 3.0 | 2 kartus |
| Gerbėjų palaikymas | |
| Priekinė dalis | 1 x 120 mm |
| Šoninė dalis | 1 x 120 mm |
| Galinė dalis | 1 x 80 mm |
| Maksimalus šaltinio ilgis | ATX |
| Dydis ir svoris | |
| Dydis | 180 x 350 x 300 mm |