„Darkflash DY470“ kompiuterio korpusas (juodas)
„Darkflash DY470“ korpusas leis jums susikurti kompiuterį, kuris jus nustebins savo našumu ir stilingu, moderniu dizainu. Permatomi skydeliai leidžia atidengti pasirinktus komponentus, o palaikymas ATX, Micro ATX ir ITX pagrindinėms plokštėms, įvairių tipų vaizdo plokštėms ir kitiems komponentams reiškia, kad kiekvienas gali susikurti puikiai savo poreikius atitinkančią konfigūraciją. Taip pat lengvai pasirūpinsite tinkamu savo aparatinės įrangos aušinimu – nesijaudinkite, kad ji per daug įkais!

Įvairios išplėtimo parinktys
DY470 pasižymi išskirtinai erdviu vidumi, leidžiančiu lengvai išplėsti ir įdiegti pasirinktus komponentus. Jame galite įdiegti iki 410 mm (horizontaliai) arba iki 390 mm (vertikaliai, su papildomu PCIE4.0 kabeliu) vaizdo plokštę, taip pat iki 175 mm aukščio procesoriaus aušintuvą ir iki 200 mm maitinimo šaltinį. Taip pat galite sutalpinti du HDD arba vieną SSD, kad lengvai sukurtumėte vietos savo nuotraukoms, vaizdo įrašams, žaidimams ar dokumentams.

Patikimas aušinimas
Korpusas pasižymi plačiomis aušinimo galimybėmis, todėl puikiai tinka net ir reikliausioms konfigūracijoms. Jis leidžia įmontuoti iki 10 120 mm ventiliatorių, todėl galite lengvai užtikrinti efektyvią oro cirkuliaciją ir tinkamą temperatūrą viduje. Tačiau tai dar ne viskas. DY470 leidžia įmontuoti du 360 mm vandens aušintuvus, kurie garantuoja efektyvų ir stabilų kompiuterio veikimą net ir esant didelei apkrovai.

Palaikymas ATX pagrindinėms plokštėms su galinio prijungimo sistema
„Darkflash DY470“ korpusas suderinamas su ATX pagrindinėmis plokštėmis su galinio prijungimo sistema, kuri leidžia paslėpti daugumą laidų. Toks erdvės organizavimas užtikrina tvarkingą vidaus išvaizdą ir palengvina laidų valdymą. Pamirškite negražius laidus, matomus už priekinio skydelio!

Visiška apsauga nuo dulkių
Dėklas yra visiškai apsaugotas nuo dulkių. Tai leidžia jį lengvai palaikyti puikios būklės – nesijaudinkite, kad jis greitai išsipurvins! Be to, nuimama sistema neleidžia kauptis nešvarumams ir yra labai lengvai valoma. Visa tai turi įtakos veikimo stabilumui ir komponentų ilgaamžiškumui.

Jums reikalingi prievadai
Dėklo priekyje rasite daugybę jungčių, kurios palengvins kasdienį darbą su kompiuteriu. Turite mikrofono įvestį, ausinių lizdą, du USB 3.0 prievadus ir vieną USB-C 3.2 prievadą greitam įkrovimui ir failų perkėlimui. Taigi galite patogiai naudoti pasirinktus periferinius įrenginius!

| Gamintojas | Tamsusis mirksėjimas |
|---|
| Modelis | DY470 |
|---|
| Būsto tipas | Didysis bokštas |
|---|
| Šoninis skydelis | Grūdintas stiklas |
|---|
| Pagrindinės plokštės standartas | ATX / Mikro ATX / ITX |
|---|
| Maitinimo šaltinio standartas | Apačioje, 200 mm |
|---|
| Vidinių diskų lizdai | 2 3,5 colio kietieji diskai / 1 2,5 colio SSD |
|---|
| Išplėtimo kortelių lizdai | 7 (pasirinktinai PCIE4.0 vertikalus kabelis) |
|---|
| Maksimalus maitinimo šaltinio ilgis | 200 mm |
|---|
| Maksimalus grafikos plokštės ilgis | Horizontalus montavimas: 410 mm; Vertikalus montavimas: 390 mm; |
|---|
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis | 175 mm |
|---|
| Maksimalus ventiliatorių skaičius | 10 |
|---|
| Ventiliatoriaus montavimo parinktys | Galas: 1x 120 mm; Viršus: 3x 120 mm; Šonas: 3x 120 mm; Apačia: 3x 120 mm; |
|---|
| Vandens aušinimo montavimo parinktys | Galas: 120 mm; Viršus: 360 mm; Šonas: 360 mm; |
|---|
| Įrengtų ventiliatorių skaičius | Nėra sumontuotų ventiliatorių |
|---|
| Ventiliatorių tipas | nė vienas |
|---|
| Mygtukai ir valdikliai | Galia, poilsis |
|---|
| Jungtys | 2 USB 3.0, 1 USB-C, HD garsas |
|---|
| Medžiaga | 0,7 mm SPCC |
|---|
| Spalva | Juoda |
|---|
| Ūgis | 497 mm |
|---|
| Plotis | 298 mm |
|---|
| Gylis | 473 |
|---|
| Svoris | 12,1 kg |
|---|