„Darkflash DY451L“ kompiuterio korpusas be ventiliatoriaus (baltas)
„Darkflash DY451L“ – tai erdvus ATX kompiuterio korpusas, skirtas vartotojams, kurie tikisi aukštos kokybės, didelio išplėtimo galimybių ir elegantiško dizaino. Šis modernus modelis puikiai tinka pažangioms žaidimų konfigūracijoms, nes suteikia vietos didelio našumo komponentams ir efektyvią aušinimo sistemą. Pastaba: norint, kad ekranas veiktų visu pajėgumu, būtina atsisiųsti tvarkyklę iš gamintojo svetainės .

Erdvumas ir išplėtimo galimybės
DY451L korpusas pasižymi erdviu ir skaidriu vidumi, kuris leidžia lengvai įdiegti ir atnaujinti komponentus. Dėl savo matmenų jame tilps ne tik standartinės ATX pagrindinės plokštės, bet ir mažesni „Micro ATX“ bei „ITX“ formato plokštės. Jame yra devyni išplėtimo lizdai, suteikiantys lankstumo tokiems komponentams kaip iki 420 mm ilgio vaizdo plokštės.

Visapusiška apsauga nuo dulkių
Korpusas aprūpintas viso ilgio dulkių filtrais, apsaugančiais komponentus nuo šiukšlių, o tai žymiai pailgina jų tarnavimo laiką. Apatinį filtrą galima lengvai nuimti, kad būtų patogu valyti ir korpuso vidus būtų švarus.

Palaikymas pažangiam aušinimui
DY451L siūlo plačias aušinimo sistemos įrengimo galimybes. Vartotojai gali montuoti radiatorius, kurių maksimalus dydis yra 360 mm viršuje ir 480 mm šone, todėl net galingiausi komponentai gali būti efektyviai aušinami. Korpusas taip pat palaiko įvairių dydžių ventiliatorius, suteikdamas jums visišką oro srauto kompiuterio viduje kontrolę.

Aukštos kokybės meistriškumas
„Darkflash DY451L“ pagamintas iš 0,8 mm storio plieno lakšto, kuris užtikrina konstrukcijos tvirtumą. Grūdinto stiklo šoninis skydelis leidžia grožėtis kompiuterio vidumi ir pabrėžia apšviestų komponentų estetiką.

| Gamintojas | Tamsusis mirksėjimas |
|---|
| Modelis | DY451L |
|---|
| Atvejo tipas | Didysis bokštas |
|---|
| Šoninis skydelis | Grūdintas stiklas |
|---|
| Pagrindinės plokštės standartas | ATX, microATX, ITX |
|---|
| Maitinimo šaltinio standartas | ATX apačioje |
|---|
| Vidinių diskų lizdai | 3,5 colio kietasis diskas (4 vnt.) / 2,5 colio SSD (4 vnt.) |
|---|
| Išplėtimo kortelių lizdai | 9 |
|---|
| Maksimalus maitinimo bloko ilgis | 250 mm |
|---|
| Maksimalus grafikos plokštės ilgis | 420 mm |
|---|
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis | 180 mm |
|---|
| Maksimalus ventiliatorių skaičius | 11 |
|---|
| Ventiliatoriaus montavimo parinktys | Viršuje: 3 x 120 mm arba 3 x 140 mm; Gale: 1 x 120 mm arba 1 x 140 mm; Šone: 4 x 120 mm arba 3 x 140 mm; Maitinimo bloko skyrius: 3 x 120 mm |
|---|
| Vandens aušinimo montavimo parinktys | Viršuje: 240 / 280 / 360 mm |
|---|
| Įrengtų ventiliatorių skaičius | nėra sumontuotų ventiliatorių |
|---|
| Ventiliatorių tipas | nėra sumontuotų ventiliatorių |
|---|
| Mygtukai ir valdikliai | Galia |
|---|
| Jungtys | 2x USB 3.0, 1x USB-C, HD garsas |
|---|
| Medžiaga | 0,8 mm SPCC |
|---|
| Spalva | balta |
|---|
| Ūgis | 568 mm |
|---|
| Plotis | 258 mm |
|---|
| Gylis | 451 mm |
|---|
| Svoris | 14 kg |
|---|