„Darkflash DY450“ kompiuterio korpusas be ventiliatoriaus (baltas)
„Darkflash DY450“ – stilingas ATX vidutinio dydžio bokšto tipo korpusas, sukurtas atsižvelgiant į estetiką ir funkcionalumą. Švarus, minimalistinis dizainas, paryškintas grūdinto stiklo šonine panele, suteikia elegancijos bet kokiai kompiuterio konfigūracijai. Korpuso vidus yra erdvus, todėl jį lengva išplėsti ir modifikuoti. Korpusas taip pat turi nuimamą dulkių filtrą apačioje, todėl lengviau palaikyti korpuso vidaus švarą ir padidina komponentų patvarumą. Pastaba: norint, kad ekranas veiktų visapusiškai, būtina atsisiųsti tvarkyklę iš gamintojo svetainės .

Puikios aušinimo galimybės
„Darkflash DY450“ korpusas siūlo plačias aušinimo galimybes, leidžiančias įmontuoti iki 8 ventiliatorių. Jis taip pat palaiko įvairias vandens aušinimo konfigūracijas, o šone yra vietos radiatoriui, kurio ilgis siekia iki 480 mm. Tokia konstrukcija garantuoja efektyvų šilumos išsklaidymą, o tai reiškia stabilų komponentų veikimą net ir esant didelei apkrovai.

Funkcionalumas per jungtis
Korpusas turi du USB 3.0 prievadus, vieną USB Type-C prievadą ir HD garso jungtį patogiam periferinių įrenginių prijungimui. Savo ruožtu, ventiliatoriaus greičio reguliavimo mygtukai leidžia visiškai valdyti aušinimo sistemą.

| Gamintojas | Tamsusis mirksėjimas |
|---|
| Modelis | DY450 |
|---|
| Būsto tipas | Didysis bokštas |
|---|
| Šoninis skydelis | Grūdintas stiklas |
|---|
| Pagrindinės plokštės standartas | ATX, ITX, mikro ATX |
|---|
| Maitinimo šaltinio standartas | ATX, apatinis montavimas |
|---|
| Vidinių diskų lizdai | 5 vnt. 3,5 colio kietojo disko, 5 vnt. 2,5 colio SSD |
|---|
| Išplėtimo kortelių lizdai | 7 |
|---|
| Maksimalus maitinimo bloko ilgis | 250 mm |
|---|
| Maksimalus grafikos plokštės ilgis | 420 mm |
|---|
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis | 180 mm |
|---|
| Maksimalus ventiliatorių skaičius | 8 |
|---|
| Ventiliatoriaus montavimo parinktys | 1 x 120 mm arba 1 x 140 mm (gale), 3 x 120 mm (apačioje), 4 x 120 mm arba 3 x 140 mm (maitinimo bloko skyrius) |
|---|
| Vandens aušinimo montavimo parinktys | 360 / 420 / 480 mm (dešinė pusė) |
|---|
| Įrengtų ventiliatorių skaičius | Ventiliatorių nėra |
|---|
| Ventiliatorių tipas | Ventiliatorių nėra |
|---|
| Mygtukai ir valdikliai | Maitinimas, atstatymas, ventiliatoriaus greičio valdymas, ARGB |
|---|
| Jungtys | 2 USB 3.0, USB-C, HD garsas |
|---|
| Medžiaga | 0,8 mm SPCC |
|---|
| Spalva | Balta |
|---|
| Ūgis | 491 mm |
|---|
| Plotis | 258 mm |
|---|
| Gylis | 451 mm |
|---|
| Svoris | 12 kg |
|---|