„Darkflash DS900“ kompiuterio korpusas (juodas) + 7 ARGB ventiliatoriai
„Darkflash DS900“ – tai modernus sprendimas reikliems vartotojams, vertinantiems ir estetiką, ir funkcionalumą. Išskirtinis juodas dizainas su panoraminiu dizainu be A statramsčio, aprūpintas dvigubomis visiškai skaidriomis stiklinėmis sienelėmis, ne tik atrodo įspūdingai, bet ir užtikrina puikų komponentų matomumą. Korpusas sukurtas siekiant užtikrinti optimalų aušinimą, našumą ir universalumą, kartu suteikiant lengvą kompiuterinių sistemų modifikavimą ir išplėtimą. Komplekte rasite 7 ARGB 120 mm ventiliatorius.

Patvarumas ir estetika
„Darkflash DS900“ išsiskiria ne tik savo išvaizda. Tai korpusas, sukurtas galvojant apie ilgaamžiškumą. Atraminis mechanizmas ir tvirta konstrukcija užtikrina visų kompiuterio komponentų stabilumą ir saugumą, o tai ypač svarbu plečiant sistemą.

Efektyvus aušinimas
Kiekvienam kompiuteriui reikalinga gera aušinimo sistema, o DS900 ją be jokios abejonės suteikia. Galimybė sumontuoti iki 10 120 mm ventiliatorių ir didelį 360 mm radiatorių daro šį korpusą idealiu tiems, kurie tikisi didelio našumo ir patikimumo, ypač intensyvaus naudojimo metu.

Apsauga ir naudojimo paprastumas
Korpusas sukurtas taip, kad apsaugotų kompiuterio vidų nuo dulkių, o tai svarbu norint išlaikyti švarą ir našumą. Be to, dėl sumanaus dizaino lengva atnaujinti ir išplėsti komponentus, o tai ypač naudinga vartotojams, norintiems sukurti būtent tokią sistemą, kokios nori.

Suderinamumas ir išplėtimas
„Darkflash DS900“ suderinamas su daugybe pagrindinių plokščių, įskaitant ATX, M-ATX ir ITX, suteikdamas vartotojams pasirinkimo laisvę ir lankstumą konfigūruojant savo sistemas. Be to, septyni PCI lizdai leidžia dar labiau išplėsti ir pritaikyti korpusą.

Įtraukta
- Byla
- DM12F 120 mm x 7 ventiliatorius
| Gamintojas | Tamsusis mirksėjimas |
|---|
| Modelis | DS900 |
|---|
| Būsto tipas | Vidurinis bokštas |
|---|
| Šoninis skydelis | Grūdintas stiklas |
|---|
| Pagrindinės plokštės standartas | ATX, M-ATX, ITX |
|---|
| Maitinimo šaltinio standartas | ATX apačioje |
|---|
| Vidinių diskų lizdai | 2 x 3,5 colio kietieji diskai, 2 x 2,5 colio SSD |
|---|
| Išplėtimo kortelių lizdai | 7 |
|---|
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 425 mm |
|---|
| Maksimalus procesoriaus aušinimo aukštis | 170 mm |
|---|
| Maksimalus ventiliatorių skaičius | 7 |
|---|
| Ventiliatoriaus montavimo parinktys | Galas: 120 mm x1; Šonas: 120 mm x3 / 140 mm x2; Viršus: 120 mm x3 / 140 mm x2; Apačia: 120 mm x3; (be ventiliatorių) |
|---|
| Vandens aušinimo montavimo parinktys | Šonas: 240 mm, Viršus: 360 mm |
|---|
| Įrengtų ventiliatorių skaičius | 7 |
|---|
| Ventiliatorių tipas | DM12F aRGB + valdiklis, 6 kontaktų |
|---|
| Mygtukai ir valdikliai | Maitinimas, Atstatymas, LED |
|---|
| Jungtys | 1 USB 3.0, 2 USB 2.0, HD garsas |
|---|
| Medžiaga | 0,5 mm SPCC |
|---|
| Spalva | Juoda |
|---|
| Ūgis | 454 mm |
|---|
| Plotis | 218 mm |
|---|
| Gylis | 434 mm |
|---|
| Svoris | 7,8 |
|---|