„Darkflash DS900 AIR“ kompiuterio korpusas (juodas) + 6 ARGB ventiliatoriai
Atraskite naują kompiuterių korpusų kokybę su „Darkflash DS900 AIR“ modeliu. Elegantiškas juodas modelis išsiskiria ne tik moderniu dizainu, bet ir pažangiomis funkcijomis, kurios patenkins net reikliausių vartotojų lūkesčius. Su DS900 AIR jūsų kompiuteris taps efektyvesnis, stabilesnis ir įspūdingesnis. Rinkinyje rasite 6 DM12F 120 mm ventiliatorius.

Stabilumas ir dizainas
Unikalus korpuso dizainas su trapecijos formos kojelėmis ir smūgius sugeriančiomis pagalvėlėmis užtikrina išskirtinį stabilumą, pašalindamas vibraciją. Tai ypač svarbu galingiems kompiuteriams, kurie intensyvaus darbo metu gali sukelti vibraciją.

Išplečiamas
„DS900 AIR“ – tai modelis, suteikiantis vartotojams lengvą plėtrą. Erdvus ir lengvai valomas vidus suteikia plėtros laisvę. Korpusas pasižymi maksimaliu suderinamumu su lanksčiu laikikliu, kuriame telpa iki 2 SSD ir 2 HDD diskų. Tai suteikia puikių galimybių konfigūruoti saugyklą pagal individualius poreikius.

Apsauga ir aušinimas
„DS900 Air“ leidžia sukurti galingą aušinimo sistemą su galimybe sumontuoti kelis ventiliatorius ir radiatorius, užtikrinant optimalias visų komponentų darbo sąlygas. Be to, korpuso gale yra apsauginis plieninis tinklelis, kuris užtikrina dar efektyvesnę ventiliaciją. Tai labai svarbu norint palaikyti optimalią temperatūrą ir efektyvų aušinimą, ypač intensyvaus darbo metu.

Suderinamumas ir papildomi lizdai
„Darkflash DS900 AIR“ suderinamas su ATX, M-ATX ir ITX pagrindinėmis plokštėmis, todėl siūlo platų konfigūravimo parinkčių pasirinkimą. Jis taip pat turi 7 papildomus lizdus, maksimalų VGA ilgį – 425 mm, o maksimalų CPU aukštį – 170 mm. Korpuso apačioje esantis maitinimo šaltinis leidžia geriau organizuoti ir valdyti laidus.

| Gamintojas | Tamsusis mirksėjimas |
|---|
| Modelis | DS900 Oras |
|---|
| Būsto tipas | Midi bokštas |
|---|
| Šoninis skydelis | Grūdintas stiklas |
|---|
| Pagrindinės plokštės standartas | ATX, M-ATX, ITX |
|---|
| Maitinimo šaltinio standartas | ATX apačioje |
|---|
| Vidinių diskų lizdai | 2 x 3,5 colio kietieji diskai; 2 x 2,5 colio SSD |
|---|
| Išplėtimo kortelių lizdai | 7 |
|---|
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 425 mm |
|---|
| Maksimalus procesoriaus aušinimo aukštis | 170 mm |
|---|
| Maksimalus ventiliatorių skaičius | 9 |
|---|
| Ventiliatoriaus montavimo parinktys | Šonuose: 120 mm x 2; Gale: 120 mm x 1; Viršuje: 120 mm x 3/140 mm x 2; Maitinimo bloke: 120 mm x 3; |
|---|
| Vandens aušinimo montavimo parinktys | Šonas: 240 mm; Viršus: 240/360 mm |
|---|
| Įrengtų ventiliatorių skaičius | 6 |
|---|
| Ventiliatorių tipas | DM12F 120 mm 6 kontaktų, ARGB + valdiklis |
|---|
| Mygtukai ir valdikliai | Maitinimas, Atstatymas, LED |
|---|
| Jungtys | 1 USB-C, 1 USB 3.0, 1 USB 2.0, HD garsas |
|---|
| Medžiaga | 0,5 mm SPCC |
|---|
| Spalva | Juoda |
|---|
| Ūgis | 454 mm |
|---|
| Plotis | 218 mm |
|---|
| Gylis | 434 mm |
|---|
| Svoris | 8,7 kg |
|---|