Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti

| Spintelės dydis | |
|---|---|
| Spintelės dydis | Midi bokštas |
| Palaikomi pagrindinių plokščių dydžiai | |
| Pagrindinės plokštės dydis | Mikro ATX / ITX |
| Diskų lizdai | |
| 3,5 colio padėtis | 2 kartus |
| 2,5 colio padėtis | 2 kartus |
| PCI lizdas | 4 kartus |
| Priekinės įvesties / išvesties jungtys | |
| Garso jungtys | 1x |
| USB 3.0 | 1x |
| USB 2.0 | 2 kartus |
| Ventiliatoriaus angos | |
| Priekyje | 2 x 120 mm |
| Gale | 1 x 120 mm |
| Viršutinė | 2 x 120 mm |
| Maksimalūs komponentų dydžiai | |
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo dydis | 160 mm |
| Maksimalus GPU ilgis | 290 mm |
| Maksimalus šaltinio ilgis | 150 mm |
| Dydis ir svoris | |
| Dydis | 300 x 200 x 375 mm |