Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
„Cooler Master Elite 302 Lite“, kruopščiai apgalvojęs detales, siūlo vartotojams ekonomišką ir vietą taupantį sprendimą žaidimų ir kompiuterių poreikiams. „Elite 302“ turi dideles groteles ir 1 x 120 mm ventiliatorių, kad būtų galima supaprastinti sistemos veikimą. Visiškai juoda apdaila ir pridedamas maitinimo bloko dangtelis leidžia sukurti tvarkingą, vizualiai patrauklią ir funkcionalią konstrukciją.

| Spintelės dydis | |
|---|---|
| Spintelės dydis | Mikro bokštas |
| Palaikomi pagrindinių plokščių dydžiai | |
| Pagrindinės plokštės dydis | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Diskų lizdai | |
| 2,5 colio / 3,5 colio kombinuotas lizdas | 1x |
| 2,5 colio padėtis | 1x |
| Išplėtimo lizdai | |
| Horizontaliai | 4 kartus |
| Priekinės įvesties / išvesties jungtys | |
| Garso jungtys | 1x kombinuotas prievadas |
| USB 3.0 | 1x |
| USB-C 3.0 | 1x |
| Grūdintas stiklas | |
| Vandens aušinimo palaikymas | |
| Priekinė dalis | *360 / 240 / 120 mm *Maksimalus aukštis 60 mm |
| Viršutinė dalis | iki 280 mm |
| Galinė dalis | 120 mm |
| Gerbėjų palaikymas | |
| Priekinė dalis | 3 x 120 mm |
| Viršutinė dalis | 2 x 140 mm; 2 x 120 mm |
| Galinė dalis | 1 x 120 mm |
| Maksimalūs komponentų dydžiai | |
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo dydis | 163,5 mm |
| Maksimalus GPU ilgis | 365 mm |
| Maksimalus šaltinio ilgis | 160 mm |
| Dulkių filtrai | |
| Dulkių filtrų padėtys | Viršuje, priekyje, apačioje |
| Dydis ir svoris | |
| Dydis | 390 x 203,5 x 430 mm |
| Svoris | 5,1 kg |
1 x 120 mm ventiliatorius