Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti

Corsair 2500X Midi Tower pasižymi balta spalva ir grūdinto stiklo šoniniu paneliu, palaiko ATX motinines plokštes. Maksimalus CPU aušintuvo aukštis yra 18 cm, maksimalus vaizdo plokštės ilgis - 40 cm, o taip pat yra keli USB prievadai jungiamumui.
Techniniai duomenys |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Kompiuterio korpusas |
| Forma | Midi Tower |
| Išplėtimo lizdų skaičius | 4 |
| Maksimalus PSU ilgis | 22.5 cm |
| Palaikomos motininių plokščių formos | ATX |
| Šoninis langas | Taip |
| Grūdinto stiklo paneliai | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 376 mm |
| Gylis | 469 mm |
| Plotis | 304 mm |
| Svoris | 13.4 kg |
Prievadai ir sąsajos |
|
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A prievadų skaičius | 2 |
| Garso įėjimas | Taip |
| Garso išėjimas | Taip |
Aušinimas |
|
| Palaikomi priekiniai radiatoriai | 360 mm, 120 mm, 280 mm, 240 mm, 140 mm |
| Skysčio aušinimo galimybė | Taip |