„Cooler Master Q300L V2“ kompiuterio korpusas (juodas)
„Cooler Master Q300L V2“ palaiko „Micro-ATX“ ir „Mini-ITX“ pagrindines plokštes ir siūlo vietą standartiniam ATX maitinimo šaltiniui, montuojamam apačioje. Jis turi 4 išplėtimo lizdus, du lizdus 2,5 colio diskams, vieną 3,5 colio diskams ir suteikia vietos iki 159 mm aukščio procesoriaus aušinimui bei iki 360 mm ilgio vaizdo plokštės aušinimui. Plokštėje, be kita ko , yra du USB 3.2 Gen 1 prievadai ir vienas USB 3.2 Gen 2x2 C tipo prievadas.

Palaikymas didelės spartos duomenų perdavimui – USB 3.2 Gen 2x2
Priekiniame skydelyje yra USB 3.2 Gen 2x2 Type C jungtis, palaikanti iki 20 Gbps duomenų perdavimo greitį. Šalia jos taip pat yra du klasikiniai USB 3.2 Gen 1 Type A prievadai ir garso lizdas.

Optimizuotas aušinimas ir laisvas oro srautas
Korpuso priekis, viršus ir apačia yra perforuoti, todėl viduje geresnė oro cirkuliacija. Korpusas leidžia sumontuoti iki 6 ventiliatorių: du 120/140 mm ventiliatorius priekyje, du 120 mm ventiliatorius viršuje, vieną 120 mm ventiliatorių gale (iš anksto sumontuotą) ir vieną 120 mm ventiliatorių apačioje. Priekyje taip pat galima sumontuoti 120 arba 240 mm vandens aušintuvą.

Stiklinis šoninis skydelis
Kairėje pusėje yra 4 mm storio grūdinto stiklo plokštė. Ji pritvirtinta varžtais su rankenėlėmis, todėl ją galima lengvai nuimti ir vėl sumontuoti. Permatoma sienelė atidengia kompiuterio vidų ir komponentus.

Rafinuotas dizainas
Už pagrindinės plokštės yra 28 mm vietos kabeliams išvesti. Tai leidžia juos lengvai paslėpti ir sutvarkyti, o tai ne tik pagerina estetiką, bet ir skatina laisvą oro srautą korpuse. Be to, 3 vietose (priekyje, viršuje, apačioje) esančius apsaugos nuo įbrėžimų filtrus lengva nuimti ir išvalyti.

| Gamintojas | Aušintuvas meistras |
|---|
| Modelis | Q300L V2 |
|---|
| Produkto kodas | Q300LV2-KGNN-S00 |
|---|
| Spalva | juoda |
|---|
| Medžiaga | plienas, plastikas |
|---|
| Šoninis skydelis | grūdintas stiklas |
|---|
| Ūgis | 383 mm |
|---|
| Gylis | 387 mm |
|---|
| Plotis | 230 mm |
|---|
| Talpa | 29 l |
|---|
| Pagrindinės plokštės standartas | Mikro-ATX, Mini-ATX |
|---|
| Išplėtimo kortelių lizdai | 4 |
|---|
| Vidinės diskų angos | 1 3,5 colio kietasis diskas; 2 2,5 colio SSD |
|---|
| Jungtys | 2 USB-A 3.2 Gen 1; 1 USB-C 3.2 Gen 2; 1 garso lizdas |
|---|
| Įrengtų ventiliatorių skaičius | 1 x 120 mm |
|---|
| Ventiliatoriaus montavimo parinktys | Viršuje: x2 120 mm; Priekyje: x2 120 mm / x2 140 mm; Gale: x1 120 mm; Apačioje: x1 120 mm |
|---|
| Vandens aušinimo montavimo parinktys | priekyje: 120/240 mm; gale: 120 mm |
|---|
| Maks. procesoriaus aušintuvo aukštis | 159 mm |
|---|
| Maitinimo bloko ilgis | 160 mm |
|---|
| Vaizdo plokštės ilgis | 360 mm |
|---|
| Kabelių išdėstymas | 28 mm |
|---|
| Dulkių filtras | priekis, viršus, apačia |
|---|
| Maitinimo šaltinio standartas | ATX, apatinis |
|---|